Основний інстинкт: як різні знаки зодіаку зваблюють своїх партнерів

Ты и он / Секс
30 января 2020
Cosmo

Всі інколи фліртують. А коли справа доходить до особистого знайомства і справжньої симпатії, нам властиво ще й активно працювати на зближення. Звісно, в тебе можуть бути й власні секрети, наприклад, грайлива посмішка або червоні губи. Проте астрологи мають свою теорію. Вони стверджують, що кожен знак зодіаку зваблює партнера по-різному. Шукай себе і швидше перевіряй це на практиці.

Овен

Овни — дуже сексуальні. Вони знають, як правильно проявляти ініціативу і зацікавити партнера. Якщо дівчина-Овен захоче когось звабити, вона обере червоний комплект білизни, часто говоритиме про секс (але в ненав’язливій формі) і елегантно змусить партнера хотіти її вже після першого побачення.

Тілець

Дівчата цього знаку впевнені в собі і знають, чого вони хочуть. Їх флірт очевидний, прямий але, водночас, витончений і природній. Це радше схоже на чари, ніж на спробу звабити чи сподобатись. Іншими совами, природа вирішила все за них. 

Близнюки

Близнюки люблять гратись із своїми жертвами. Вони доволі розумні і свої почуття будуть проявляти обережно, але щиро. Часто дівчата цього знаку чекають слушного моменту, щоб увірватись в життя партнера. Така стратегія робить їх особливо небезпечними і сексуальними.

Рак

Раки зваблюють лише в одному єдиному випадку: коли вони хочуть від партнера все, що той спроможний дати. Іншими словами, на дитячі ігри й легковажні флірти не розмінюються. Представники цього знаку дійсно покладуть собі до ніг будь-кого, якщо тільки бачитимуть в ньому щось більше ніж разова інтрижка. 

Лев

Леви можуть легко загорітись кимось. І так само легко з ними попрощатись. Проте, якщо вони вирішили звабити конкретний об’єкт, цю людину чекатимуть яскраві емоції, вечірки, пригоди і таке інше. Їх впевненість часто не залишає іншим вибору. Тому пристрасть — це ключовий інструмент впливу. 

Діва

Представники цього знаку часто мають владний і педантичний характер. Також їм до вподоби витончені івенти й гучні вечірки. І коли йдеться про секрети зваблення, Діви відразу намагатимуться взяти свою ціль «на борт», щоб вразити. Якщо дівчина-Діва має на когось плани, вона беззаперечно буде діяти з розмахом. 

Терези

Терези звикли щедро сипати компліментами. Часто дівчата цього знаку обирають конкретні якості партнера і акцентують на них увагу. І, до речі, не лише самим партнерам розповідають, які ті хороші. Всім подругам, близьким і далеким родичам. Словом, якщо вже Терези і вирішили заволодіти чиєюсь увагою, то про це точно знатимуть всі. 

Скорпіони

Звабити для Скорпіонів — звична справа. Вони впевнені в собі і своїй сексуальності. А така життєва позиція не може не підкорити. Насправді, у Скорпіонів багато різних тактик і прийомів. Але здебільшого їх гострий розум і авантюрна натура підкорюють об’єкт без зайвих зусиль. 

Стрілець

Стрільці вирізняються неймовірним магнетизмом. Саме тому всі оточуючі часто асоціюють їх із найсексуальнішим знаком зодіаку. Не треба уточнювати, що зваблення для них — нормальний процес. Ну, чесно, ці дівчата навіть не стараються. Що ще сказати? Браво! 

Козоріг

У представниць цих знаків вроджене бажання пригод. Тому якщо вони фліртують і зваблюють когось, це, напевно, буде вихід із зони комфорту. Вони захочуть спробувати щось нове, як для себе, так і для партнера. Саме так і чіпляють. 

Водолій

Представники цього знаку, так само, як і Терези, люблять робити компліменти. Вони здатні вигадати красиву історію про об’єкт бажання і змусити повірити в неї всіх і кожного. Так, до речі, і зваблюють. 

Риби

Риби — містичні, загадкові і романтичні натури. Вони живуть у власному світі, в який допускають лише обраних. Але якщо об’єкт вже і потрапив у сітку, він звідти не виплутається. Зваблення плавно переходить у стосунки. Місія виконана.

5 5 5
Автор: Tania Suhachova
Фото: кадр с фильма
Спецпроекты
Реклама

Самые сексуальные киносцены всех времен и народов

Предупреждаем: просмотр этих кадров взбудоражит тебя не на шутку!

Топ-5 поз для гарантированного оргазма

Если ты из тех, кто не может испытать оргазм от одного лишь проникновения – следующие позиции станут для тебя настоящей находкой.

Loading...

7 советов для лучшего секса в твоей жизни

Каким бы ни был твой секс, поверь, эти советы сделают его в разы лучше, оргазмы — чаше, а отношения с партнером — крепче.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-5 способов сделать миссионерскую позу более страстной

Самая привычная и традиционная секс-поза больше не будет навевать на тебя скуку, если ты, конечно, возьмешь на заметку наши советы.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

5 советов для лучшего минета в его жизни

ТАКОГО он еще никогда не испытывал!

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: София Ричи

Здоровый экоизм: новые правила жизни, сознательная мода и эко инфлюэнсеры

Экологично меняем работу и освежаем резюме

Вогнали в краску: прокачиваем навыки по окрашиванию волос дома

Go out: как сделать каминг-аут безопасным для себя и безболезненным для твоего окружения

Дофаминовый фастинг: не столько диета, сколько новомодный способ перезагрузки


Ты и он / Секс
Надо прочитать

5 способов сделать позу догги-стайл более чувственной

Животная страсть может сочетаться с нежными чувствами!

Ты и он / Секс
Это интересно

Секс в эпоху Zoom: топ-5 поз и сценариев для секса на расстоянии

Лучшие ракурсы и советы для возбуждающей картинки и незабываемого оргазма.  

Хочешь больше узнать про "Секс"?

По-быстрому: топ-5 поз для горячего секса прямо в одежде

На тот случай, когда вы не хотите терять время на раздевание…  

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.