25 років потому: Девід та Вікторія Бекхеми знову приміряли свої весільні образи

Так, наче це було вчора


ФОТО: Instagram: @victoriabeckham; Gettyimages

опубліковано: 4 липня 2024

Реклама

4 липня одна з найміцніших та найкрасивіших зіркових пар західного шоу-бізнесу, Девід та Вікторія Бекхеми, відзначає 25-ту річницю весілля. Цьогоріч знаменитості почали святкувати важливий день заздалегідь, принаймні в Instagram — так, знаменитості поділилися у своїх акаунтах символічною фотографією, на якій позують у золотих кріслах-тронах у своїх весільних образах.

«Погляньте, що ми знайшли», — зазначено в підписі до світлини.

Як і 25 років тому, Вікторія вбралася у фіолетову максісукню Antonio Berardi з розрізом та квітковим акцентом, а її чоловік — у костюм і сорочку такого ж кольору, теж Antonio Berardi. Це другі образи подружжя, у яких воно постало перед гостями на весіллі у 1999-му.

«Думаю, тоді це була наївність. Ми нічого не знали про моду. Ми просто розважалися, та, чесно кажучи, так і має бути», — зізналася Вікторія на вечірньому ток-шоу Джиммі Феллона у 2021 році.

Нагадаємо, весілля Девіда та Вікторії Бекхемів відбулося 4 липня 1999 року в замку Латтреллстоун, недалеко від Дубліну, Ірландія. Вікторія була одягнена в сукню від Vera Wang зі шлейфом завдовжки шість метрів та корону, прикрашену діамантами. Девід тоді обрав білий смокінг від дизайнера Timothy Everest. Після церемонії відбулася вечірка з розкішним бенкетом. Пара замовила спеціальний трон, на якому сиділа під час святкування. На момент весілля пара вже мала сина Брукліна, якому було всього чотири місяці. Він також брав участь у церемонії.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ