Артем Пивоваров та загадкова Klavdia Petrivna презентували кліп на спільну пісню «Барабан»

Колаборація, про яку говорять усі


ФОТО: Instagram: @klavdia_petrivna

опубліковано: 26 квітня 2024

У четвер, 25 квітня, найзагадковіша співачка українського шоу-бізнесу Klavdia Petrivna та Артем Пивоваров презентували кліп на спільну пісню «Барабан», яка вже встигла стати хітом у ТікТок та інших соціальних мережах. Композиція, основою якої став вірш «Барабан печалі» представника «Розстріляного відродження», поета-футуриста Ґео Шкурупія, увійшла до альбому-проєкту співака «Твої вірші, мої ноти».

Прем’єра пісні «Барабан» відбулася на сольних концертах Артема Пивоварова у Палаці спорту в Києві 19, 20 та 22 квітня. Разом зі співаком композицію виконувала Klavdia Petrivna, яка несподівано вперше з’явилася на публіці саме задля виступів з Пивоваровим.

У кліпі артисти з’являються у двох різних образах, один з яких можна було побачити на концертах у Палаці спорту. У відео показано дві історії, що контрастують між собою.

«Я невпинно продовжую підтримувати молоді таланти й пишаюся тим, що наша країна сьогодні переживає музичний розквіт. Радий бути причетним до цього!» — прокоментував колаборацію Артем Пивоваров.

«Хочу подякувати Артему за пропозицію записати пісню разом, за відчайдушну роботу на студії та за можливість показати цю пісню глядачам у Палаці спорту. Завдяки йому я пройнялася надзвичайною атмосферою великих концертів, неймовірних масштабів. Це був максимально крутий досвід, який наповнив мене шаленою енергією і потужно надихнув», — зазначила Klavdia Petrivna.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що 30 серпня Klavdia Petrivna проведе перший та єдиний у цьому році сольний концерт у Палаці спорту.

«Наживо пролунають треки від артистки, яка підкорила тисячі сердець шанувальників своїми феноменальними та іронічними синглами "Знайди мене" та "Імператори", більш меланхолійними піснями "Бережи мене" та "Я щаслива (Лікарі кажуть)", які зайняли перші позиції в топчартах та стали хітами», — повідомляють на сайті Concert.ua.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ