Бен Аффлек підігрів чутки про розлучення із Дженніфер Лопес

Тривожні сигнали


опубліковано: 20 травня 2024

Бен Аффлек підігрів чутки про розлучення із Дженніфер Лопес. Так, після появи у ЗМІ інформації про те, що знаменитості більше не живуть разом, чоловіка помітили без обручки на пальці — без важливої деталі, яка раніше постійно була з ним, актора побачили по дорозі на баскетбольний матч його сина Семюеля. Як пише Daily Mail, компанію зірці склали колишня дружина, акторка Дженніфер Гарнер, та донька Вайолет.

Нагадаємо, раніше інсайдери повідомили Us Weekly, що Аффлек з’їхав з будинку, який вони із Джей Ло придбали минулого року, «кілька тижнів тому». Наразі Бен живе у своєму маєтку в Брентвуді, де проходять знімання його останнього проєкту під назвою «Бухгалтер-2».

Інші джерела в коментарі виданню зазначали, що пара не розлучилася, але «має проблеми у шлюбі».

«У них почалися проблеми кілька місяців тому, коли Джен стала збільшувати робочі зобов’язання і готуватися до свого туру», — повідомили інсайдери.

Упродовж останніх тижнів Лопес та Аффлек з’являлися на публіці поодинці, а на додачу до цього Daily Mail зазначає, що минулого тижня співачка вподобала Instagram-пост про розрив стосунків, у якому йшлося про «брак цілісності та поваги».

Знаменитості поки ніяк не прокоментували чутки. Нагадаємо, Дженніфер Лопес і Бен Аффлек зустрічалися з 2002 по 2004 рік і були заручені, але скасували весілля буквально за кілька днів до розпису. Через 17 років зірки поновили свої стосунки, а у липні 2022-го зіграли весілля.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ