DOROFEEVA стала одним з хедлайнерів ATLAS UNITED 2024  

Виступ запланований на 14 липня


ФОТО: Аліна Персик (Євтеєва)

опубліковано: 26 червня 2024

Реклама

DOROFEEVA разом з десятками найвідоміших українських та закордонних артистів долучиться до однієї з найочікуваніших культурних подій року ATLAS UNITED 2024, який проходитиме на території ТРЦ Blockbuster Mall із 12 по 14 липня. Виступ запланований на 14 липня. Артистка відчуває гордість, що зможе приєднатися до великого благодійного збору в 100 млн гривень на військові потреби України.

«Я дуже сумувала за ATLAS, але цього разу це зовсім інший ATLAS — не той, до якого ми всі звикли… Головною метою цьогорічного фесту стане мегазбір, і для мене за честь до нього приєднатися. Тож єднаймося, слухаймо українську музику та спільно допомагаймо», — закликала співачка.

Крім DOROFEEVA на шести сценах ATLAS UNITED 2024 з’являться понад 70 популярних артистів, серед яких: Within Temptation, «Бумбокс», Артем Пивоваров, «Жадан і Собаки», ONUKA, «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», DANTES, «Курган & Agregat», «Друга Ріка», Latexfauna, Melovin та багато інших. Частиною програми стануть виступи коміків «Підпільного стендапу». Кількість квитків на фестиваль обмежена.

Дві великі сцени ATLAS UNITED 2024 будуть розташовані на території наземного паркінгу ТРЦ Blockbuster Mall. Три сцени — на території торговельного центру, і ще один майданчик — у самому ТРЦ. Ще одна сцена Shelter Stage буде у підземному паркінгу. Якщо під час заходу спрацює повітряна тривога, то, слідуючи евакуаційному плану організаторів, відвідувачів фестивалю проведуть до підземного паркінгу, де вони продовжать слухати музику, адже там теж буде сцена. 

15% від вартості кожного квитка, які ексклюзивно можна придбати через застосунок monobank, перераховуватимуть на придбання роботизованих платформ через UNITED24 та забезпечення Збройних Сил України дронами, зокрема на Харківському напрямку.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ