Дуа Ліпа анонсувала вихід нового альбому

Radical Optimism


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Instagram: @dualipa

опубліковано: 19 березня 2024

Реклама

Британська співачка Дуа Ліпа потішила прихильників новиною про те, що 3 травня світ побачить її новий альбом, який отримав назву Radical Optimism («Радикальний оптимізм»). Про це володарка премії Ґреммі повідомила у своєму Instagram-акаунті, опублікувавши обкладинку майбутньому альбому. Детальніше ж про майбутній реліз та його ідею зірка розповіла виданню Pitchfork.

«Кілька років тому друг познайомив мене з терміном "радикальний оптимізм". Ця концепція знайшла відгук у моєму серці, і мені стало ще цікавіше, коли я почала гратися з нею й вплітати її у своє життя. Вона мене вразила — ідея граційно пройти крізь хаос й відчути, що ти можеш витримати будь-який шторм. В той самий час я почала вивчати історію музики психоделії, трип-хопу та бритпопу. Мені завжди здавалося, що все це було дуже впевнено-оптимістичним, і саме цю чесність і настрій я взяла із собою у свої записи».

До нового альбому увійдуть 11 треків. Серед них — Houdini, що поєднує в собі електропсиходелічні елементи, та диско-поп композиція Training Season, випущені раніше.

01 — End of an Era
02 — Houdini
03 — Training Season
04 — These Walls
05 — Whatcha Doing
06 — French Exit
07 — Illusion
08 — Falling Forever
09 — Anything for Love
10 — Maria
11 — Happy for You

Нещодавно Дуа Ліпа виконала два треки з майбутнього альбому на церемонії вручення премії Ґреммі 2024 року.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ