Дженніфер Лопес скасувала свій концертний тур на тлі чуток про розлучення з Беном Аффлеком

Складне рішення


опубліковано: 4 червня 2024

Дженніфер Лопес скасувала свій гастрольний тур This Is Me… Live Tour на тлі чуток про розлучення із чоловіком, актором Беном Аффлеком. У своїй офіційній заяві зірка повідомила, що змушена була прийняти це складне рішення, щоб «побути зі своїми дітьми, сім’єю і близькими друзями».

«Я дуже засмучена і спустошена тим, що підвела вас. Будь ласка, знайте, що я б не зробила цього, якби не відчувала, що це абсолютно необхідно. Я обіцяю, що виправлю це і ми всі знову будемо разом. Я вас усіх дуже люблю. До наступної зустрічі…» — написала співачка.

Нагадаємо, низка західних ЗМІ раніше писала, що зіркова пара перебуває на межі розлучення. Інсайдери повідомляли, зокрема, Us Weekly, про те, що Аффлек з’їхав з будинку, який вони із Джей Ло придбали минулого року, а нещодавно актор з’явився на публіці без обручки.

Інші джерела в коментарі виданню зазначали, що пара не розлучилася, але «має проблеми у шлюбі».

«У них почалися проблеми кілька місяців тому, коли Джен стала збільшувати робочі зобов’язання і готуватися до свого туру», — повідомили інсайдери.

Разом з тим знаменитості поки ніяк не прокоментували чутки. Нагадаємо, Дженніфер Лопес і Бен Аффлек зустрічалися з 2002 по 2004 рік і були заручені, але скасували весілля за кілька днів до розпису. Через 17 років зірки поновили свої стосунки, а в липні 2022-го зіграли весілля.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ