Ексклюзивні коментарі та фото з бекстейджу: як відбувалися зйомки кліпу DOROFEEVA на дуетну пісню з Мішею Лебігою

«А я все плакала»


ФОТО: Іван Ходанич (Instagram: @xodaniich)

опубліковано: 19 квітня 2024

Це вже не перший дует у сольній кар’єрі DOROFEEVA на відміну від популярного українського блогера Міші Лебіги, для якого це дебют. Трек «А я все плакала» — їхній спільний творчий меседж, адресований усім українцям. Нагадування про те, що сваритися та ображати одне одного в соцмережах — «неприкольно», краще діджитально обіймати та підтримувати.

Кліп-ретроспектива у стилістиці 80-х нагадує театральну постановку в телевізійному виконанні, де героїня Наді із заплаканими очима ховає свій сум і журбу за букетом червоних троянд. А герой Міші намагається достукатися до людських сердець своїм щирим монологом.

Зазираємо на бекстейдж та розпитуємо артистів про їхні враження від роботи одне з одним, процес знімань, моменти, які запам’яталися найбільше, і не тільки.

DOROFEEVA

Про роботу з Мішею Лебігою: «Я була вражена тим, як професійно Міша працював у кліпі. У мене дуже великий досвід роботи з партнерами на зйомках, і тут — людина, яка робить це вперше, стала в кадр і відпрацювала як професіонал. Я дуже поважаю професійність і серйозне ставлення в будь-якій роботі. І те, як Міша ставився до задач на всіх етапах, як він старався, мене вразило. Вважаю, все вдалося — ви побачите це в кліпі».

Про процес:

«Коли ми знімали кадр, де я мала танцювати в манері бек-вокалістки, Міша виходив позаду мене з дверей. Добре, що я не бачила цього, бо я б реготала кожен дубль. Але вся команда на майданчику давилася від сміху від того, як він відігравав свою роль. Вважаю, що треба випускати цю сцену окремо».

Про настрій кліпу: «Попри таку собі легкість та комедійність пісні, це стильна та іронічна робота про серйозні речі. Тому ми з Мішею були досить серйозні — і в кліпі, і в процесі».

Міша Лебіга

Про Надю: «По-перше, я дуже люблю Надю. Напишіть це текстом. По-друге, коли вона на майданчику, в неї дуже жостка енергетика, вона як рибка у воді».

Про перший досвід:

«Я дуже переживав, весь день не їв, мене трясло. Але я старався це не показувати. Мій знімальний день був з 10-ї до 18-ї, і мене попустило десь годині о 6-й вечора. Я очманів від усього: стільки людей працює, апаратури багато, світла… Мене вразило, що так професійно налаштована вся робота».

Про образ: «Ви будете дивитися кліп, там я в куртці, окулярах і — може, це погано видно у кліпі — в латексних штанах. Я в них провів дуже довгий час і хочу, щоб ви знали — мені було мегажарко».

Оцінити, що вийшло у незвичайного й дуже яскравого дуету, можна, подивившись кліп уже зараз!

Фото — Іван Ходанич

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ