Feeling your heartbeat. DOROFEEVA презентувала перший реліз із майбутнього альбому

Хіт літа


опубліковано: 22 червня 2024

Реклама

DOROFEEVA випустила кліп на перший трек з майбутнього повноформатного альбому, який вийде восени. Чуттєвий танцювальний трек «Хартбіт» наповнений найвідвертішими емоціями: від авторського тексту (DOROFEEVA & Міша Кацурін) до відео від української кліпмейкерки зі світовим ім’ям Таню Муіньо.

«У цієї пісні є така особливість — вона мені не набридає, скільки б разів я її не слухала: демо, зведення, постійно вмикаю в автівці. Якщо в моїх попередніх піснях було дуже багато особистого, то “Хартбіт” — це скоріше мої роздуми про хлопців-нарцисів, які настільки “у собі”, що не помічають нічого навколо і не піклуються про почуття інших», — коментує свою нову роботу DOROFEEVA.

Як це вже неодноразово ставалося з релізами співачки, цей трек почав віруситися в соцмережах ще до офіційної прем’єри. Адже за пару тижнів DOROFEEVA запустила танцювальний челендж під звук «Хартбіт» у TikTok. І зробила це на майстер-класі для учасників танцювального кемпу Get High Heels від провідних українських хореографок, на якому зібралося понад 100 професійних танцівниць і танцівників з усієї країни. Так вона вкотре підтримала українське dance-ком’юніті, а танцювальна спільнота «прогріла» трек. Користувачі TikTok ще до релізу зняли майже 9 тисяч відео під звук «Хартбіт».

На танці побудований і сюжет кліпу «Хартбіт»: відверті сенси втілилися в чуттєвому contemporary героїв. Дивимося!

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ