Фешн-інфлюенсерка Леоні Ганне заручилася в сукні від українського бренду

Особливий момент у made in Ukraine


ФОТО: Instagram: @leoniehanne

опубліковано: 17 червня 2024

Реклама

Українські бренди все частіше супроводжують голлівудських знаменитостей та відомих інфлюенсерів на важливих подіях: від червоних хідників найвідоміших премій світу до по-справжньому особливих моментів, таких як, наприклад, заручини. Серед тих, хто обрав наряд made in Ukraine для найромантичнішого дня, — фешн-інфлюенсерка Леоні Ганне, яка днями сказала «так» своєму нареченому, українцю Алексу Галієвському. На світлинах, якими пара поділилася в Instagram, щаслива наречена позує в сукні Lolita від українського бренду BALYKINA, яка ідеально підкреслила як настрій моменту, так і пейзажі Портофіно.

«10 років можуть здатися довгим терміном... але ми пройшли довгий шлях. Ми познайомилися на першому вечорі в університеті, стали найкращими друзями, потім стали парою, розлучалися і знову поверталися одне до одного. У нас не було багато, коли ми вперше зустрілися, але твоя любов і творчість ніколи не знали меж. Ти завжди казав мені, що хотів би здійснювати мої мрії й водити мене у красиві ресторани та місця, якщо зможеш... одного разу. Я памʼятаю кожен крок на цьому шляху і всю енергію та серце, які ми вклали в побудову нашої спільної мрії... Тепер я відчуваю, що ми до неї дійшли... Це про те, щоб знайти свою другу половинку, поділитися своїми мріями та втілити їх у реальність — разом. Про те, щоб вірити одне в одного і робити одне одного кращими. Я така вдячна, що ти поруч зі мною кожного дня, назавжди — Ти і Я», — написала Леоні.

Вибір інфлюенсерки — не випадковість, одна з найвідоміших і найпопулярніших модних блогерок світу послідовно підтримує Україну та обирає українські бренди як для повсякденних образів, так і «на вихід». Так, наприклад, на червоному хіднику Каннського кінофестивалю, який тривав із 14 до 25 травня, Ганне позувала в сукні українського бренду Milla Nova.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ