Holy Trinity: Брітні Спірс, Ліндсі Лохан і Періс Гілтон. Як склалися їхні долі?

Від ранньої слави та полювання таблоїдів до життя успішних жінок, у якому вони встановлюють власні правила


АВТОР: Анастасія Якубишин

ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 4 липня 2024

Реклама

Періс Гілтон, Брітні Спірс і Ліндсі Лохан. Ці три імені були синонімами популярності у середині 2000-х років. Названі «Святою Трійцею» у 2006 році завдяки випадковій фотографії папараці, вони були королевами голлівудського нічного життя, а кожен їхній крок документувався десятками невтомних фотожурналістів.

З часу, коли ці дівчата були в усіх на вустах і на очах, пройшло багато років. Але що стало із цими молодими зірками і як вони змінилися за роки?

@viniciuwss #britneyspears #lindsaylohan #parishilton #2000s #the2000s #iconic ♬ som original - 2000s

BIMBO SUMMIT

Папараці не могли насититися їхньою дружбою, а можливо, навіть суперництвом. Дівчат називали frenemies (з англ. ― друзі/вороги), а їхні виходи у світ одразу ставали легендарними й наступного ранку з’являлися на сторінках таблоїдів із заголовками типу «Шалені вихідні!» та «Бімбо-саміт!». Знакова фотографія 2006 року з переповненим автомобілем, у якому були Гілтон, Спірс і Лохан, стала справжнім символом тієї епохи.

Періс Гілтон, спадкоємиця з пристрастю до рожевих спортивних костюмів, здобула славу на своєму реаліті-шоу «Просте життя» разом з Ніколь Річі. Це шоу стало справжнім культурним феноменом і зробило Періс зіркою.

Увесь світ спостерігав за нею, любив її, надихався нею чи насміхався з неї. Але що відбувалося за лаштунками? У своїх мемуарах та відвертому документальному фільмі Періс розповіла, що її дитинство та підлітковий вік були зруйновані двома роками ізоляції, побоїв та промивання мізків у школі-інтернаті Provo Canyon School.

Брітні Спірс, поппринцеса з армією відданих фанатів, на початку нульових була на вершині всіх чартів. Її «...Baby One More Time» лунала з кожної радіостанції, перетворивши Брітні на світову попікону. Її фірмовий образ школярки та запальні танцювальні рухи зробили її кумиром підлітків, а постери з нею прикрашали стіни спалень по всьому світу.

Тиск був неймовірним. Кожен її крок вивчався, про кожен хибний вчинок миттєво повідомляли таблоїди.

У 2007 році Брітні Спірс розлучилася з Кевіном Федерлайном після двох років шлюбу. Розлучення було складним і публічним, із суперечками щодо опіки над їхніми двома синами, Шоном Престоном та Джейденом Джеймсом. Підлили олії у вогонь і папараці, чия присутність у житті Брітні межувала з переслідуванням

ЗМІ багато писали про особисті проблеми Брітні в той час, включаючи проблеми з психічним здоров’ям та зловживання психоактивними речовинами. Її поведінка іноді викликала занепокоєння, що призвело до втручання та опіки з боку її батька, Джеймі Спірса. Однак так її труднощі не закінчилися, а лише розпочалися.

Ліндсі Лохан, яка завоювала тисячі сердець завдяки культовій ролі в «Поганих дівчатах», перейшла до статусу провідної голлівудської акторки. Зі зростанням її статусу знаменитості зросла і кількість відвідувань Лохан нічних клубів Нью-Йорка.

Її спосіб життя став темою для бульварних видань — від скандалів, пов’язаних з її батьком, до чуток про її власну боротьбу з булімією. Наркотики, ДТП, нервові зриви та зловживання алкоголем призвели до рехабу, ув’язнень та принизливих заголовків у жовтій пресі.

HOLY SUCCESSFUL TRINITY

Та із часу найбільших поневірянь дівчат минуло майже два десятиліття. Багато чого трапилося та змінилося. Де вони зараз і чи все змінилося на краще?

Розпочнемо з Періс. Гілтон, колись відома своїм образом тусовниці, стала успішною бізнесвумен. Вона запустила власну лінію парфумів, розпочала кар’єру діджейки й навіть вийшла заміж за венчурного капіталіста Картера Реума у 2021 році. Дівчина змогла змінити свій суспільний образ і зараз використовує свою відомість на благо.

@newsweek

aris Hilton told Congress about her experience at a youth treatment facility while advocating for modernized child welfare programs. "If you are a child in the system, hear my words: I see you, I believe in you, I know what you're going through and I won't give up on you."

♬ original sound - Newsweek

Лише тиждень тому, 27 червня 2024 року, Періс свідчила про важливість модернізації програм захисту дітей. У своєму вступному слові вона розповіла про свій час в «інтернатах для молоді», сказавши, що її «вирвали з ліжка посеред ночі» у віці 16 років і відвезли до одного з таких закладів. Відтоді як Періс оприлюднила звинувачення у жорстокому поводженні, вона продовжує виступати захисницею добробуту дітей, кажучи, що, хоча й не проходила через систему усиновлення/адопції, вона знайома із жорстокістю, якій піддаються діти, що потребують адвокатів і не мають на кого покластися.

Шлях Брітні Спірс теж був дуже складним. Юридична домовленість, за якою її батько, Джеймі Спірс, отримав контроль над фінансами та особистим життям дівчини, тривала понад десять років. Шанувальників дедалі більше непокоїли обмеження, накладені на Спірс, що викликало рух #FreeBritney у 2019 році.

Завдяки документальним фільмам, громадському обуренню та, нарешті, власним вагомим свідченням Брітні в суді у 2021 році суддя постановив припинити опіку батька над дівчиною. У суді Брітні Спірс заявила:

«Я не хотіла говорити про це нікому, публічно, бо думала, що люди будуть сміятися з мене чи знущатися і казати: «Вона бреше, у неї є все, вона Брітні Спірс». Я не брешу. Я просто хочу повернути своє життя, минуло вже тринадцять років, і цього достатньо… Це абсолютно безглуздо».

Сьогодні Спірс знову може розпоряджатися своїм життям, що різко контрастує з роками, проведеними під контролем закону (і батька). Після публічної битви за власну свободу поппринцеса нарешті вільна.

Ліндсі Лохан зараз насолоджується насиченим життям як дружина, мама та акторка. Вона повернулася до акторської роботи завдяки контракту з Netflix та ролі в музичній адаптації «Поганих дівчат», а також пробує себе як виконавча продюсерка й оповідачка реаліті-шоу.

ЩО ДАЛІ?

Хоча шляхи дівчат розійшлися, вони всі визнають вплив своєї ранньої слави. У нещодавньому інтерв’ю Гілтон згадала: «Озираючись назад, я розумію, що більшість цих проблем були викликані медіа».

Від жертв таблоїдів до успішних жінок, які живуть за власними правилами, ми можемо лише захоплюватися їхньою витривалістю і вмінням справлятися зі складнощами. Що буде з ними далі? Покаже лише час, та ми вже ними дуже пишаємося.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ