Instagram-звіт: як українські зірки відсвяткували Великдень

Зворушливі фото й теплі привітання


опубліковано: 6 травня 2024

Родина, традиції, віра в українських захисників та перемогу — найважливіші лейтмотиви цього Великодня (як і, власне, кожного дня) для всіх українців, і зірки — не виняток. У святковий день Катерина Осадча, Злата Огнєвіч, Євген Клопотенко та багато інших одягнулися в найошатніше вбрання та залишили у соцмережах теплі привітання, адресовані прихильникам.

Переглядай зворушливі фото, читай побажання й — це вже ніжна настанова редакції Cosmopolitan — не припиняй вірити у краще, адже світло завжди перемагає темряву.

Катерина Осадча

@kosadcha

«Кожен Великдень нагадує мені дитинство, коли ми сім’єю збиралися фарбувати яйця і прикрашати паски, спечені мамою чи бабусею, на це ми особливо чекали, чекали, поки глазур на пасці застигне (або не чекали). Тепер, маючи власних дітей, я бережу українські традиції, аби передати дітям. Хоч іноді не вистачає часу спекти паску самій, але всі великодні атрибути на місці. Цього року ми фарбували яйця, святили паски та, звичайно, традиційний святковий сніданок з молитвою».

Олександр Педан

@pedanos

«Дякую Богу і ЗСУ за можливість побачитися з рідними на Великдень. Христос воскрес!»

Злата Огнєвіч

@zlata.ognevich

«Христос воскрес! Нехай Великдень принесе світло, радість та затишок у кожну оселю. Хай кожна українська сімʼя у повному складі збереться за родинним столом у мирній Україні».

Monatik

@monatik_official

«Христос воскрес! З великим святом Великодня. Нехай в душі живе надія і віра у світле майбутнє».

Даша Квіткова

@kvittkova

«З найсвітлішим святом Великодня! Бажаємо мира, добробуту та любові вашим сімʼям. Христос воскрес!»

Лілія Ребрик

@liliia.rebrik

«Христос воскрес! Миру та небесної підтримки нам всім».

Григорій Решетник

@grisha_reshetnik

«Від щирого серця вітаємо вас з Великоднем. Миру, радості та щастя бажаємо вам».

Леся Нікітюк

@lesia_nikituk

«З Великоднем. Христос воскрес! Миру і злагоди Вам і Вашим родинам. Вітаю усіх, хто в цей день тримає оборону, і безмежно дякую!!!»

Ектор Хіменес-Браво

@hectorjimenezbravo

«Третій Великдень в новій реальності. І я не впевнений, що звикну до того, якою вона є. З прапорцями на Хрещатику, які символізують забрані життя, зі зруйнованими містами, в яких колись був сімейний затишок. З військовими, які не можуть бути поруч зі своїми близькими. Сьогодні ми святкуємо Великдень. І ми всі знову маємо надію, що настане ще один Великий день, коли добро переможе зло, життя переможе смерть, а ми ворога».

Наталка Денисенко

@natalka_denisenko

«Вітаю всіх з Великоднем! Мені пощастило бути сьогодні в колі сімʼї. Шкода, що не в повному обсязі… Дуже чекаємо тебе @andreyfedinchik. Бажаю нам всім ІСТИННОЇ ЛЮБОВІ!!! Яка світиться зсередини, яка нічого не потребує натомість, яка вміє прощати і дає сили жити в радості. Христос воскрес!»

Тимур Мірошниченко

@timur.miroshnychenko

«Христос воскрес! Бажаємо всім щасливих свят і переможного року!»

Джамала

@jamalajaaa

«Ми будем Бога молити життя щасливо прожити,

Хоча і крила ламати — злітати.

Вітаю всіх зі святом! Дуже хотіла б, щоб всі наші діти росли у мирі та любові! Це — найцінніше, те, що хочеться берегти, й те, що додає віри у майбутнє. P.S. Трохи святкових світлин».

Юрій Горбунов

@gorbunovyuriy

«Христос воскрес!! З Великодніми святами!! Смачної всім паски!! Перемоги всім нам і Божого благословення!!»

Євген Клопотенко

@klopotenko

«В руках пасочка, на обличчі посмішка, а на душі спокій. Такі мої вам побажання на Великдень. Зі святом, українці! Цьом. п.с. Побажайте чогось гарного одне одному в коментарях, щоб причин для радості було більше».

Alyosha

@alyoshasinger

«Христос воскрес! Божої опіки кожній душі! Сили та жаги триматися разом, попри все! Тримати одне одного в коханні, підтримувати».

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ