Іванна Сахно розірвала контракт з Netflix, щоб не грати росіянку

Чітка позиція


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 28 березня 2024

Американська акторка українського походження Іванна Сахно розірвала контракт зі стримінговою платформою Netflix, щоб не грати дівчину родом з СРСР в одному з їхніх проєктів. Про це вона розповіла в інтервʼю «ТСН».

Сахно зазначила, що її затвердили на роль ще перед початком пандемії Covid, проте через пандемію проєкт призупинили, а вона сама вирішила відмовитися від знімань.

«Це була роль росіянки, тобто роль американки, але в неї був бекграунд із Радянського Союзу. Я була вже приєднана до цього проєкту, на той момент це була одна з перших моїх головних ролей у великому серіалі Netflix. Ми не розпочали знімання, одразу закрилися через Covid. І я зрозуміла, що я просто не можу грати людину навіть із Радянського Союзу. Я розірвала контракт із Netflix, трохи були проблеми у мене. Я не можу офіційно про це говорити, я їм винна досі. В наступній роботі, яку я роблю з Netflix, я їм винна 50% своєї зарплатні», — розповіла акторка.

Сахно зазначила, що її команда знає про її чітку позицію, тож навіть не пропонує їй подібних проєктів:

«Є якісь моральні цінності, і це навіть не питання. Зараз у Голлівуді все менше і менше репрезентують росіян. Моя команда знає й одразу каже "ні"».

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Росії Іванна Сахно разом із фандрейзинговою платформою UNITED24 допомагає збирати кошти на допомогу українцям, які постраждали від війни.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ