J’adore x Rihanna — співачка стала новою музою Dior

Iconic колаборація легендарного французького бренду й однієї з головних попзірок сучасності


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @dior

опубліковано: 18 червня 2024

Реклама

Ріанна стала новим обличчям парфумів J’adore від Dior — вишуканого білоквіткового аромату, який є одним з найвідоміших в історії. 

«Бути новим обличчям J’adore — це і честь, і місія. Це аромат, який я давно знаю та люблю і який так багато значить для жінок. Я з нетерпінням чекаю можливості почати цю спільну подорож і зробити свій внесок у неї через мій світ, історію, коріння, а також мою творчість і власну жіночність», — коментує початок співпраці з Dior співачка.

«Ми неймовірно пишаємося тим, що вітаємо Ріанну в сім’ї Dior. Надзвичайний талант, сміливість і чарівна краса цієї суперзірки є ідеальним втіленням сліпучої, потужної жіночності Dior, яка виходить за межі поколінь. Крістіан Діор, безумовно, обожнював би її», — зазначають у Dior.

Бренд анонсував нову промокампанію: «Обожнювана легенда, музикантка, що очолює хіт-паради та є прикладом для наслідування, знову об’єднується зі своїм давнім другом Стівеном Кляйном для нової кампанії, яка буде представлена 1 вересня».

Парфумовану воду J’adore для бренду Dior ще в 1999 році створила Каліс Беккер, і композиція не втрачає актуальності й досі. Аромат став своєрідним ольфакторним портретом епохи, змалювавши образ empowered, чуттєвої та сміливої жінки, яка знає, чого вона хоче. 

Парфумерна композиція ніби випромінює золотаве сяйво протягом усього розкриття: від фруктового старту із цитрусовими бризками грейпфрута, мандарина, солодкими нотами груші та дині до розкішного білоквіткового букета з жасмину, конвалії й туберози в серці аромату й елегантної бази з кедрової деревини й мускусу з мʼяким ванільним посмаком. Timeless classic, яка продовжує зачаровувати.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ