Кім Кардаш’ян розкрила «секрет» простого сірого кардигана, який обговорюють усі після Met Gala 2024

«Він символізує найдикішу ніч у моєму житті»


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 7 травня 2024

Кім Кардаш’ян знає, як привернути увагу як повсякденними образами, так і ефектним вбранням, котре вона обирає щороку на Met Gala. Та якщо зазвичай зірка вражає розкішною розкішшю, то цьогоріч після гала-вечора в Мережі обговорюють (хто б міг подумати) звичайний сірий кардиган, у якому знаменитість з’явилася перед фотографами. Ним Кім доповнила спідницю та корсет Maison Margiela, створені Джоном Гальяно (корсет, до речі, теж став предметом обговорення інтернет-спільноти через аномально вузьку талію зірки).

У чому ж був задум, за яким Кардаш’ян не знімала кардиган практично впродовж усього вечора, акцентуючи на ньому увагу? Про свою ідею й те, як вона перегукується з темою цьогорічного гала-вечора Sleeping Beauties: Reawakening Fashion («Сплячі красуні: пробудження моди»), сама знаменитість розповіла виданню Vogue.

Зірка зізналася, що деталь образу, яка привернула до себе найбільшу увагу, символізувала «найдикішу ніч у саду» в її житті, коли вона просто вибігла, схопила светр свого хлопця, одягла його й вирушила на роботу з розпатланим волоссям. Останнє Кім вирішила не відтворювати, проте для появи на заході обрала несподівано розслаблений beauty-образ: атмосферні beach waves, які однозначно перегукуються з історією, якою поділилася зірка, та свій фірмовий монохромний макіяж.

Утім, говорячи «простий сірий кардиган», ми маємо на увазі лише те, як його сприйняла переважна частина користувачів соцмереж. Насправді ж річ, що привернула стільки уваги, є частиною образу, створеного Джоном Гальяно для Кім.

«Для виходу Кім Кардаш’ян Джон Гальяно створив образ haute couture, що складається з блідо-сірого кардигана з вареного кашеміру, корсета з антикварної сріблястої парчі та спідниці з обробленого сріблястого металу, що нагадує мереживо з візерунком із квітів, листя і гілочок, переплетених срібним ланцюжком, з квітковими мотивами, вирізаними із дзеркальних фрагментів, а також із кришталевими підвісками, перлинами і декором, схожим на витвір мистецтва високого класу», — говориться в пресрелізі Maison Margiela.

Як тобі образ Кім?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ