Lizzo заявила, що завершує музичну кар'єру через цькування

Несподіване рішення


опубліковано: 1 квітня 2024

Американська співачка Lizzo оголосила про завершення музичної кар'єри. Через вісім місяців після судового позову екстанцівниць зірки зі звинуваченнями в сексуальних домаганнях, бодішеймінгу та расизмі вона заявила, що більше не хоче миритися з хейтом: зокрема, з брехливою інформацією про себе та критикою зовнішності. Про своє рішення артистка повідомила в Instagram.

«Все, що я хочу, — це писати музику та робити людей щасливими, допомагати світу бути трішки кращим, ніж він є зараз. Але я починаю відчувати, що я цьому світові не потрібна. Я постійно стикаюся з брехнею у мій бік заради впливу та переглядів, стаючи об'єктом для жартів кожен раз через те, як я виглядаю. Люди, які не знають мене, зневажають мого персонажа і моє ім'я. Я не підписувалася на це лайно. Я йду», — написала Lizzo.

Lizzo відома активною боротьбою з бодишеймінгом в мас-медіа. Однак, у серпні 2023 року три колишні танцівниці шоубалету зірки звинуватили її саму у бодишеймінгу, расизмі, сексуальних домаганнях, дискримінації та створенні ворожої атмосфери на роботі. Сама співачка заявила, що всі звинувачення не відповідають дійсності.

«Ці останні кілька днів були надзвичайно складними і дуже розчарували мене. Моя робоча етика, моральні принципи та сповнене поваги ставлення до інших були піддані сумнівам, мене критикували. Зазвичай я обираю не відповідати на неправдиві звинувачення. Але цього разу вони настільки ж неправдоподібні, наскільки й обурливі, щоб залишити їх без відповіді. Джерелом цих сенсацій є співробітники, які вже давно публічно визнали, що їхня поведінка під час туру була недоречною та непрофесійною», — йшлося у дописі зірки.

Lizzo додала, що ніколи не критикувала і не звільняла співробітників через вагу, оскільки сама добре знає, як це — стикатися з бодішеймінгом.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ