Марго Роббі спродюсує кіноадаптацію гри The Sims

Новий проєкт зірки фільму «Барбі»


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 19 березня 2024

Впевнені, колись ти точно просиджувала не одну годину за легендарною грою The Sims, що імітує справжній світ: дозволяє створювати свою персонажку чи персонажа, який протягом гри будуватиме своє життя, стосунки та кар'єру, розвиватиме навички та здійснюватиме свої мрії. А як всесвіт сімів виглядав би в реальному житті? Саме це ми матимемо змогу побачити в кіноадаптації гри, над якою працює, зокрема, зірка суперпопулярного фільму «Барбі». Про це повідомляє видання Hypebeast.

Над фільмом працює американська продюсерська компанія LuckyChap Entertainment, заснована у 2014 році Марго Роббі, Томом Акерлі та Джозі Макнамарою. Раніше вони випустили такі фільми як «Я, Тоня», «Солтберн», «Хижі пташки» та інші. Також до створення екранізації The Sims доєднаються співавторки 14-го сезону серіалу «Доктор Хто» Кейт Геррон та Брайоні Редман. Станом на березень 2024 року проєкт перебуває на ранній стадії розроблення.

Наразі гра The Sims вийшла в 4 частинах. Усі вони схожі за концепцією та функціоналом, однак візуально відрізняються: у кожній наступній частині розробники покращували графіку та робили гру реалістичнішою.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ