Маша Єфросиніна відверто поговорила зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим у першому епізоді подкасту «Квиток на Марс»

«Раніше ми ніколи не обговорювали питання, які нас турбують, так відкрито, на публіку»


ФОТО: Instagram: @mashaefrosinina; надані пресслужбою

опубліковано: 6 червня 2024

Інфлюенсерка, YouTube-креаторка та громадська діячка Маша Єфросиніна презентувала свій новий проєкт — подкаст «Квиток на Марс». Подкаст — не інтерв’ю, а діалог, щира розмова чоловіка та жінки на важливі для обох теми. Гостем першого випуску на тему «Він, Вона, Війна» став чоловік Маші — військовослужбовець Тимур Хромаєв.

«Перша розмова буде по-особливому глибока та відверта особисто для мене. Чесно кажучи, я дуже хвилювалася перед зустріччю із цією людиною. Адже героєм першого подкасту став військовий і мій чоловік Тимур Хромаєв. Раніше ми ніколи не обговорювали питання, які нас турбують, так відкрито, на публіку», — прокоментувала випуск Маша Єфросиніна, авторка проєкту.

«Ми поговоримо про те, як змінилася наша сім’я після початку повномасштабного вторгнення та чому Тимур ухвалив рішення стати військовим самостійно, не порадившись зі мною. Про заповіт, який Тимур залишив. І чутки про розлучення та молоду коханку Тимура», — додала зірка.

«YouTube-канал для мене — це про починати з нуля. Так, коли я зареєструвала його і побачила, що на нього підписалося лише 19 тисяч людей, мені все здалося провалом. І так кожен проєкт на каналі — ти ніби проходиш усе знов з нуля: залетить — не залетить, сподобається — не сподобається. І це ж не телебачення: відповідальність не на продюсерах/директорах, а виключно на тобі. І ось прем’єра нового проєкту, який я давно хотіла реалізувати. Де я не буду інтерв’юеркою, а буду жінкою: зі своїми поглядами, позицією та життєвим досвідом. Моїми візаві будуть виключно чоловіки: з їхніми поглядами, позицією та досвідом», — поділилася Маша у своєму Instagram.

Гостями наступних випусків стануть ветеран війни, холостяк Олександр Терен (тема «Що для тебе кохання?»), стендап-комік Микола Зирянов (тема «Мода на толерантність»), телеведучий та гуморист Єфим Константиновський (тема «Я любитиму тебе будь-яким?»). Подкаст доступний у відеоверсії на YouTube-каналі Маші Єфросиніної, а також в аудіоверсії на Apple Podcasts, Spotify Podcasts, NV Podcasts та MEGOGO audio.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ