MONATIK презентував українськомовну версію свого хіта «Кружит»

Та першу збірку «відремонтованих» хітів під назвою Repaired


ФОТО: Instagram: @monatik_official

опубліковано: 21 червня 2024

Реклама

MONATIK презентував першу збірку «відремонтованих» хітів під назвою Repaired, до якої увійшли нові версії його пісень. Кожна композиція EP показує, як можна переосмислити улюблені хіти та збагатити їх новими емоціями та сенсами, водночас зберігаючи їхній оригінальний дух.

Особливим подарунком для шанувальників MONATIK стало те, що артист у рамках Repaired видав пісню, яка є одним з його головних хітів, — «Кружить». Ця композиція є символом його творчості та стилю, а також втіленням фірмового ритму артиста, захопливого мелодійного ходу та виразного виконання, яке всі так люблять. 

«“Кружить” Repaired вже доступний на YouTube. Неймовірно вдячний Таню Муіньо за те, що одного разу ми створили цю відеороботу в рідній Одесі! Пісня, яка закружила!» — написав співак у своєму Instagram.

Музика MONATIK завжди була більше ніж просто збіркою треків — вона є справжньою арттерапією для багатьох. Артист неодноразово підкреслював важливість музики як інструменту зцілення душі, і новий EP є ще одним кроком у цьому напрямку. Слухати хіти у новому прочитанні можна за посиланням.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ