«Найбільше щастя для людини — це знайти себе в цьому світі»: KOLA на церемонії нагородження премією YUNA

Співачка здобула перемогу в номінації «Найкраща виконавиця року»


опубліковано: 24 травня 2024

Реклама

23 травня у «Жовтневому палаці» відбулася 13-та церемонія нагородження Національною музичною премією YUNA, на якій було оголошено, хто з українських артистів здобув бажані статуетки за музичні досягнення у 2023 році. Переможницею в номінації «Найкраща виконавиця року» стала українська співачка KOLA.

KOLA відома своїми емоційними піснями, які, за відгуками слухачів, ставали опорою для українців з початку повномасштабного вторгнення. Отримуючи нагороду, співачка жартівливо зазначила, що це мало б колись статися, але потім розчулила глядачів зворушливою промовою.

«Я дуже дякую. Це буде мене надихати. Колись давно я дивилася YUNA і дуже хотіла бути тут. І мені здавалося, що це неможливо, що це недосяжно, що це щось нереальне. Але якщо ти дуже сильно віриш у себе, якщо ти, попри все, йдеш до своєї мрії, якщо тебе оточують неймовірні люди і їхня кількість збільшується, то все можливо. Мені здається, що найбільше щастя для людини — це знайти себе в цьому світі. Знайти й зрозуміти, що коли ти добрий, то все твоє життя змінюється. Зокрема, дякую нашим ЗСУ за захист і за можливість стояти сьогодні на цій сцені», — сказала зірка.

Цього року вперше з початку повномасштабної війни церемонію вручення премії провели в офлайн-форматі. За перемогу змагалися артисти, які вразили своїми музичними здобутками з 1 січня по 31 грудня 2023 року.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ