«Найгірший спосіб перевірити хімію»: Енн Гетевей розповіла про кастинги з поцілунками у 2000-х роках

«Це були зовсім інші часи»


ФОТО: Gettyimages; Instagram: @annehathaway

опубліковано: 25 квітня 2024

Акторка Енн Гетевей розповіла, що у 2000-х роках продюсери стрічки, у якій вона знімалася, вимагали від неї поцілуватися з низкою потенційних партнерів за фільмом. В інтерв’ю журналу V Magazine знаменитість зізналася, що тоді така практика вважалася нормальною — таким чином перевіряли «хімію» між акторами. За словами Енн, насправді це був «найгірший спосіб це зробити».

«Мені сказали: “До нас на кастинг сьогодні прийдуть 10 хлопців, і ти обереш. Хіба тобі не хочеться поцілуватися з ними усіма?” І я подумала: “Може, зі мною щось не так?” Тому що я не була в захваті від цього. Мені це здавалося огидним», — згадала зірка.

Проте акторка зізналася, що тоді все ж погодилася на цю вимогу, оскільки боялася, що через відмову може втратити роботу.

«Я була молода й чудово усвідомлювала, як легко можу втратити все, якщо на мене повісять ярлик “складної”. Тому я просто вдала, що захоплена, і продовжила працювати. Це не був спосіб продемонструвати владу, ніхто не намагався поводитися жахливо чи завдати мені болю. Просто це були зовсім інші часи, а зараз ми знаємо краще, як це потрібно робити», — сказала Гетевей.

Так, наприклад, під час кастингу на участь у романтичному фільмі The Idea of You («Думка про тебе») акторам запропонували обрати пісню для спільного танцю.

«Я сиділа у кріслі, начебто ми прийшли з вечері, прогулянки або чогось такого, ми ввімкнули пісню і просто почали танцювати разом», — поділилася Гетевей.

На роль її партнера за фільмом затвердили британського актора Ніколаса Голіцина — він обрав композицію The Alabama Shak, і процес був «природним і легким».

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ