Love is in the air: 12 найкрасивіших зіркових пар на Met Gala 2024

Даміано Давид та Дав Камерон, Баррі Кеоган із Сабріною Карпентер і не тільки


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 7 травня 2024

Поки ми спали, в нью-йоркському Метрополітен-музеї відбулася одна з найважливіших модних подій року — бал Інституту костюма Met Gala. Цьогорічна тема заходу — Sleeping Beauties: Reawakening Fashion («Сплячі красуні: пробудження моди») — була присвячена однойменній виставці, на якій до 2 вересня можна буде побачити приблизно 250 речей з архіву музею за 400 років.

Знаменитості, запрошені на грандіозну подію, позували в ефектних образах, які так чи інакше обігрували дрес-код вечора The Garden of Time («Сади часу»), натхнений твором Джеймса Грема Балларда 1962 року. Та традиційно після світських подій такого масштабу ми милуємося не лише найкращими модними та beauty-образами, а й тим, що пасує до будь-якого дрес-коду в усі часи та за будь-яких обставин, — коханням.

Цьогорічний «зелений» хідник церемонії зібрав велику кількість зіркових пар: від соліста італійського гурту Maneskin Даміано Давида та моделі Дав Камерон (які, попри наші ревнощі, виглядали разом надзвичайно мило) до завсідників світських подій Ніколь Кідман та Кіта Урбана (те, як співак обожнює свою дружину, завжди видно за кілометр).

Найкрасивіші пари вечора — в нашій добірці.

Даміано Давид та Дав Камерон

Баррі Кіоган та Сабріна Карпентер

Кріс Гемсворт та Ельза Патакі

Ріта Ора й Тайка Вайтіті

Ніколь Кідман та Кіт Урбан

Марк Джейкобс та Чарлі Дефранческо

Ґабріель Юніон та Двейн Вейд

Едді Редмейн та Ханна Бегшейв

Кріс Дженнер та Корі Гембл

Метт Деймон із дружиною Лючіаною

Едріан Броуді та Джоджина Чапман

Сем Сміт та Крістіан Коуен

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ