«Обнадійливе послання»: експертка з мови тіла проаналізувала фото принца Вільяма з дітьми, яке зробила Кейт Міддлтон

Щаслива родина


ФОТО: Gettyimages; Instagram: @princeandprincessofwales

опубліковано: 24 червня 2024

Реклама

Днями принцеса Уельська Кейт Міддлтон мило привітала свого чоловіка із 42-річчям — вона опублікувала фото щасливого принца Вільяма разом з їхніми трьома дітьми у стрибку і підписала його так: «З днем ​​народження, тату, ми всі тебе дуже любимо!».

Яскравий, життєрадісний кадр потішив шанувальників принцеси, які хвилюються через її самопочуття під час лікування хімієтерапією, і, як зазначила експертка з мови тіла Джуді Джеймс у коментарі The Sun, фото справді є «обнадійливим посланням» щодо здоров'я Кейт.

«Було б майже неможливо створити зображення, яке б посилало такі виразні сигнали радості, піднесення, єдності та свободи. Вони сміються, дивлячись на Кейт, а вона сміється, дивлячись на них, — ось яка картинка складається, хоча ми не можемо її бачити. Неможливо уявити, що вона не розділяє їхні веселощі та сміх, а це, своєю чергою, посилає заспокійливий сигнал усім її численним шанувальникам», — прокоментувала експертка зворушливий кадр, зроблений на пляжу в Норфолку.

За словами Джеймс, попри те що Шарлотта, Луї та Джордж надзвичайно щасливі, їхній батько, принц Вільям, «виглядає найбільшою дитиною з усіх», оскільки сигнали його мови тіла свідчать про те, що він насолоджується цим стрибком найбільше: «Ми бачимо, як напружуються м’язи його ніг, щоб набрати максимальну висоту».

«І в дуже промовистому і люблячому русі Вільям дивиться прямо в камеру, щоб поглянути на свою дружину і розсмішити її, демонструючи їй свою неподільну увагу. І його, і Джорджа погляд спрямований безпосередньо на неї», — додала експертка.

Нагадаємо, у березні стало відомо, що у принцеси Уельської діагностували рак. Наразі вона проходить курс лікування.

Читай новини з телефону та переглядай фото та відео у найкращій якості.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ