Образ дня: Анджеліна Джолі у напівпрозорій сукні Givenchy у Парижі
ФОТО: Gettyimages
опубліковано: 10 лютого 2026
Уже 5 березня в Україні можна буде побачити на великих екранах нову стрічку з участю Анджеліни Джолі — драму «Кутюр». У цьому фільмі режисерки Еліс Вінокур акторка перевтілилася у Максін Вокер — жінку, яка приїздить до Парижу будувати кар’єру, але стикається з важким випробуванням, до якого неможливо підготуватися, — діагнозом «рак». Для Джолі ця роль стала по-справжньому особистою, адже історія Максін багато в чому перегукується з боротьбою її матері Маршелін Бертран, яка пішла із життя через рак молочної залози у 2007 році.
Екранним партнером голлівудської зірки став французький актор Луї Гаррель, який зіграв Антона — кінооператора та давнього колегу Максін. Їхня співпраця над коротким метром для Тижня моди швидко виходить за межі професійної: саме в Антоні героїня шукає підтримку та підтвердження власної жіночності, коли її життя кардинально змінюється.
А поки всі прихильники акторки, яка з’являється на публіці лише за виняткових нагод, можуть насолоджуватися її стильними виходами в межах промотуру стрічки. Так, на прем’єрі у Парижі, що відбулася 9 лютого, Джолі сяяла у Givenchy — акторка позувала фотографам у напівпрозорій сукні, розшитій тисячами мерехтливих елементів, яка виглядала водночас сміливо та по-французьки витончено.
Образ доповнили лаконічні чорні туфлі, прикраси Garatti, виконані на замовлення, та, як завжди, бездоганний beauty-образ: легкий макіяж від мейкап-артиста Гарольда Джеймса та невимушені локони від зіркового стиліста Ренато Кампори.



Як завжди — iconic!







