Про що розмовляли Кейт Міддлтон, Чарльз ІІ та інші члени королівської родини під час параду Trooping the Colour

Розповідає експертка із читання по губах


ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 18 червня 2024

Реклама

Якщо тобі цікаво, про що члени королівської родини спілкувалися під час параду Trooping the Colour у вихідні, не хвилюйся: в чат увійшла спеціалістка, яка розкрила все, що мало залишитися прихованим від публіки. У своєму коментарі виданню The Mirror експертка із читання по губах Нікола Хіклінг розповіла, зокрема, про те, що король Чарльз сказав своїй дружині Каміллі під час поїздки в кареті.

«О Боже, я не знаю, чому в мене на очах сльози», — зізнався він.

Тим часом Кейт Міддлтон мала декілька милих моментів зі своїми дітьми на балконі Букінгемського палацу. Принцеса, яка дбає про належну поведінку дітей на публіці, сказала своєму синові принцу Луї: «Залишайся там, добре?», а потім попросила принцесу Шарлотту: «Продовжуй посміхатися і залишся тут на хвилинку».

Потім Шарлотта сказала принцу Луї, що за традицією танцював на балконі: «Ти повинен припинити це робити. Дивися парад», на що він відповів: «Не буду». Тоді Шарлотта сказала: «Роби, що тобі кажуть», а Луї просто відповів: «Ні». Ікона залишається іконою.

У якийсь момент принц Луї запитав Кейт: «Можна мені погратися із цими намистинами?», а вона відповіла: «Ні. Мені потрібно, щоб ти зосередився на параді». Кейт також запитала свого молодшого сина: «Тобі сподобалося?», маючи на увазі проліт, і він мило відповів: «Це було так весело».

Поки незрозуміло, коли ми побачимо Кейт наступного разу через її лікування хімієтерапією, але вона написала в нещодавньому пості в Instagram, що сподівається «приєднатися до кількох публічних заходів протягом літа». Тож стежимо за новинами!

За матеріалами: cosmopolitan.com

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ