«Просто про любов». Гурт «Бумбокс» представив нову пісню «Фіртка»

Трек було записано в легендарній берлінській студії Trixx


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: @gurenkofilm

опубліковано: 28 березня 2024

Український гурт «Бумбокс» представив нову пісню «Фіртка» та кліп до неї, знятий побратимом Андрія Хливнюка по підрозділу патрульної поліції «Софія» Стасом Гуренком. Трек, який було записано за два дні роботи в легендарній берлінській студії Trixx, фронтмен гурту Андрій Хливнюк називає однією з найбільш незвичних пісень гурту — майже кантрі на початку змінюється потужним роком, в який вплетені знакові скрейчі та семпли діджея Валіка.

«Американська музика, яка зіграна українцями й записана німцями», — прокоментував нову композицію Андрій Хливнюк.

За словами лідера гурту, «Фіртка» — пісня про любов, за якими він «дуже скучив»:

«Це пісня без будь-якого підтексту, просто пісня про любов, з янголами, чортами, блюзом і фанком. Тобто зі всіма складовими, на яких повинен бути побудований справжній рок-хіт».

Стас Гуренко, побратим Хливнюка по підрозділу патрульної поліції «Софія», режисер кліпів «Ангела», «Тримай мене», «Безодня», «Твій номер/Плющ» та багатьох інших, радий, що він не тільки виступив композитором і другим гітаристом, але й примудрився зняти кліп на «Фіртку» в проміжках між бойовою роботою і гастролями. 

«Неймовірне відчуття — ми ставимо світло, я працюю за камерою, всі навколо сміються… Потім затемнення, і ми виписуємо штрафи окупантам», — поділився Гуренко.

3 квітня концертом у Ванкувері гурт «Бумбокс» розпочинає новий гастрольний тур — «North American Дронотур 2024». Усі кошти йтимуть на закупівлю спорядження і БПЛА для Сил Оборони України. Підтримати ЗСУ можна також, перерахувавши кошти у Фонд Андрія Хливнюка.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ