Письменника Ніла Ґеймана звинуватили у сексуальному насильстві

Відразу дві жінки


ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 5 липня 2024

Реклама

Відомий британський письменник-фантаст, автор бестселерів та сценарист Ніл Ґейман опинився в центрі скандалу після того, як дві жінки звинуватили його у сексуальному насильстві.

У подкасті «Майстер: звинувачення проти Ніла Ґеймана» (Master: the allegations against Neil Gaiman) видання Tortoise, що вийшов 3 липня, дві жінки стверджують, що мали «грубий і принизливий секс» із письменником. За їхніми словами, статеві акти не завжди відбувалися за згодою.

Одна з постраждалих, Скарлетт, яка працювала нянею у новозеландському будинку Ґеймана, стверджує, що за кілька годин після їхньої першої зустрічі в лютому 2022 року письменник зґвалтував її у ванній. На той момент чоловіку був 61 рік, а їй — 22. Незабаром у них почалися стосунки, в ході яких письменник часто поводився з дівчиною грубо, а одного разу, за її словами, секс «був таким болісним та жорстким», що вона знепритомніла.

Друга жінка, К., розповіла, що була шанувальницею письменника та мала з ним романтичні стосунки, коли їй було 20, а йому — близько 40. К. зізналася, що мала з Ґейманом грубий і болісний секс, якого вона «не хотіла і від якого не отримувала задоволення». Вона також розповіла про випадок, коли письменник проник у неї, попри її прохання не робити цього через болісну інфекцію сечовивідних шляхів.

«Коли #MeToo все активніше викривало нюанси, я подумала: “Почекайте, щось подібне сталося й зі мною”», — зазначила К.

Відомо, що Скарлетт звернулася до поліції ще у жовтні 2022 року, за 8 місяців після завершення стосунків з письменником. К. до правоохоронних органів не зверталася. Розслідування видання Tortoise почалося після того, як Скарлетт зв’язалася з авторкою та ведучою подкасту Рейчел Джонсон в Instagram і розповіла свою історію.

Сам Ґейман заперечує звинувачення та вважає їх необґрунтованими. Також у коментарі Tortoise він повідомив, що хотів співпрацювати з новозеландською поліцією, яка розглядає звинувачення, але правоохоронці відмовилися, що, на його думку, свідчить про їхню упередженість. За словами місцевої поліції, процес триває повільно через те, що люди, пов’язані із цією справою, перебувають у різних місцях.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ