Ріанна анонсувала випуск нового альбому після 8-річної перерви

Усе, що відомо


АВТОР: Анастасія Якубишин

ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 14 червня 2024

Реклама

Це офіційно! Після 8-річної перерви у випуску студійних альбомів Ріанна порадувала своїх шанувальників новиною, на яку всі чекали: на горизонті з’явився новий альбом.

Ріанна розповіла Entertainment Tonight на презентації своєї нової лінії Fenty Beauty, Fenty Hair, що вона «починає заново» роботу над своїм довгоочікуваним дев’ятим альбомом і «готова повернутися до студії» після того, як раніше відклала проєкт. Співачка поділилася, що нарешті відчуває готовність знову займатися музикою і ще не збирається лише спочивати на лаврах.

РіРі також підтвердила, що її чоловік, репер A$AP Rocky, теж бере участь у створенні альбому.

Також співачка прокоментувала футболку, в якій вона з’явилася минулого тижня і яка стривожила шанувальників. Напис на ній великими літерами свідчив: «Я на пенсії». Ріанна заперечила, що справді завершила кар’єру, і зазначила, що напис був лише написом. Вона обов’язково потішить світ новим альбомом.

Інші деталі того, яким буде альбом, усе ще невідомі, але одне можна сказати напевне — це оголошення вже стало приводом святкувати для фанатів Ріанни, ласкаво прозваних Rihanna Navy. У своєму треку 2009 року G4L Ріанна співає: «Ми армія / Ще краще, флот / Ще краще, божевільні». Так назва фан-бази закріпилася.

Шанувальники висловлювали своє очікування за допомогою хештегу #R9IsComing, який, на думку багатьох, стане назвою нового альбому (R — це Ріанна, а 9 — дев’ятий студійний альбом).

З моменту випуску її останнього студійного альбому Anti у 2016-му минуло вже вісім довгих років. Відтоді Ріанна була зайнята своєю косметичною імперією Fenty, а також материнством, за що ми не можемо її звинувачувати. Окрім підприємництва, Ріанна активно займається благодійністю. Фонд Клари Лайонел, названий на честь бабусі та дідуся зірки, підтримує програми глобальної освіти, реагування на надзвичайні ситуації та зусилля щодо подолання наслідків COVID-19.

Хоча дата випуску та будь-яка офіційна інформація про звучання або спрямованість альбому ще не розкриті, одне можна сказати напевно: повернення Ріанни до музики — це значна подія.

Стеж за подальшими оновленнями, Rihanna Navy має бути завжди напоготові!

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ