Різ Візерспун працює над продовженням фільму «Білявка в законі» у форматі серіалу

Чекаємо з нетерпінням


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Кадри з фільмі «Білявка в законі»

опубліковано: 9 квітня 2024

Приготуйся до хвилинки ностальгії! Як повідомляє видання Deadline, голлівудська акторка Різ Візерспун та її продюсерська компанія Hello Sunshine наразі працюють над серіалом-спін-оффом «Білявки в законі». До розробки шоу для Amazon Prime Video долучилися шоуранери «Пліткарки» Джош Швартц та Стефані Савадж, а також Марк Платт, який працював над оригіналом, в ролі виконавчого продюсера.

Поки невідомо, чи повернеться сама Різ Візерспун до ролі легендарної Ель Вудс, однак раніше акторка наголошувала, що була б не проти знову перевтілитися в персонажку.

«Я хочу дослідити, як час та вік вплинули на неї. Старішання, сучасні тенденції, як розвивалася або не розвивалася її кар'єра», — зазначала зірка.

Нагадаємо, фільм «Білявка в законі» побачив світ у 2001 році. У кінострічці, знятій за мотивами однойменного роману Аманди Браун, Різ Візерспун зіграла роль Ель Вудс, яка вступає на юридичний факультет Гарвардського університету, щоб повернути свого колишнього хлопця. Однак, долаючи щоденні виклики, Ель розкриває власний потенціал і засвоює важливі уроки про незалежність, рішучість і вірність собі.

У 2020 році стало відомо, що триває робота над третім фільмом про Вудс, а Різ Візерспун мала повернутися до головної ролі. Втім, наразі схоже, що ідея серіального формату все ж перемогла можливе повнометражне продовження.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ