Shine: TVORCHI представили футуристичний кліп на перший сингл нового альбому

Planet X


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 31 травня 2024

Український гурт TVORCHI представив перший сингл та кліп з нового альбому під назвою Planet X, вихід якого заплановано на 13 вересня. Трек Shine відкриває нову космічну історію артистів та захоплює глибиною свого звучання, а відео розповідає історію закоханості двох енергій з різних світів.

Головні герої футуристичної історії — соліст гурту TVORCHI Джеффрі та містична сфера, які знайомляться десь у далекому просторі. Інтерес одне до одного швидко переростає у щось більше, але вони надто різні, щоб об’єднатися. Коли пристрасть між двома доходить до свого піку, трапляється вибух, що народжує щось зовсім нове.

«Пісня Shine — це перший епізод з нашої Planet X, яким ми ділимося зі слухачами. Вона як сонячне затемнення, що викликає мурашки по тілу, з неї все починається. Кожна з пісень нашого нового альбому відтворює певні почуття, з тих, які ми пережили за останні три роки. Shine — про сяйво всередині нас, що показує дорогу, коли навколо темно», — кажуть TVORCHI.

Ідея відео Shine була натхнена теорією Великого вибуху, після якого, за версією дослідників, був створений наш Всесвіт.

«Вважається, що наш Всесвіт виник після Великого вибуху. А після чого виникла любов? Можливо, після вибуху між двома різними енергіями? У відео ми ділимося власною версією щодо цього», — розповів режисер кліпу Руслан Махов.

Разом з виходом першого треку TVORCHI відкрили трекліст майбутнього альбому. До лонгплею увійде 14 треків, три з яких — фіти з українськими артистами: The HARDKISS, Klavdia Petrivna та The Maneken. Трек Shine можна послухати на усіх музичних платформах уже зараз, а також оформити передзамовлення альбому на Apple Music, щоб почути його першим відразу після офіційного релізу.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ