Supernatural: TVORCHI представили новий сингл про таємну закоханість

З майбутнього альбому Planet X


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 5 липня 2024

Реклама

Український гурт TVORCHI представив ще один сингл зі свого майбутнього альбому Planet X, який вийде цієї осені, 23 вересня. Пісня має назву Supernatural та веде у подорож заплутаним коханням.

Усі треки для нового альбому TVORCHI написали під впливом пережитих емоцій за минулі три роки — особистих трансформацій, подій у країні та світі, коливань у власному житті. Результатом останніх став трек Supernatural, який розповідає про таємну закоханість — коли всередині киплять почуття, хочеться робити божевільні вчинки, але ти приховуєш ці емоції у своєму розумі та тілі.

«Supernatural — одночасно сумний та радісний трек, у ньому зустрічаються суперечливі емоції. Приспів — це ейфорія, що піднімає настрій, зцілює, а куплети — про легкий сум, який накриває. Так буває, коли закохуєшся, але не впевнений, що колись зізнаєшся у своїх почуттях, та сумніваєшся, чи вони будуть взаємними», — розповідають TVORCHI.

У віжуалах на новий трек TVORCHI з’явилися у нестандартних образах: Джеффрі з вогняними очима й у піщаному светрі, а Андрій з білосніжним волоссям. Такі перевтілення обумовлені підготовкою гурту до свого нового шоу в Києві на таємній локації, яке відбудеться 5 жовтня та має однойменну з альбомом назву — Planet X. Саме там уперше прозвучать наживо всі треки з нового альбому та хіти артистів.

Попереднє велике шоу TVORCHI відбулося у 2021 році на Київському велотреці та отримало нагороду «Найкраще концертне шоу року».

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ