Таню Муіньо стала режисеркою номера Jerry Heil та alyona alyona на «Євробаченні-2024»

Perfect match


ФОТО: Instagram: @thejerryheil

опубліковано: 2 травня 2024

Українська режисерка Таню Муіньо, яка нещодавно зняла кліп для Дуа Ліпи й раніше працювала з Doja Cat, Гаррі Стайлсом, Lil Nas X, Ленні Кравіцом, Семом Смітом і не тільки, стала постановницею номера alyona alyona та Jerry Heil на «Євробаченні-2024». Співачки, які цьогоріч представлятимуть Україну в Європі, поділилися враженнями від співпраці з режисеркою в інтерв’ю виданню Billboard.

«Ми неймовірно раді, що режисеркою номера стала Таню. Це вчергове підкреслює ідею нашої пісні: єдність людей, єдність жінок, дів!» — зазначив дует.

«Таню Муіньо — сильна особистість, талант, що не просто представляє Україну на міжнародній арені, вона лідер, що створює тренди. На початку нашої співпраці ми проговорили все, що болить та резонує нам у нашій пісні, і вже за декілька діб почули бачення режисерки, яке вразило нас. Ми зрозуміли: це те, як ми хочемо через наш номер промовляти до світу! Єдність, сталева сила дів, віра та воля! Музика таки єднає світ, ми впевнені! І знаємо, що ця постановка зʼєднає серця по всьому світу в прагненні до перемоги світла над темрявою!» — додали цьогорічні представниці України на «Євробаченні».

Цьогоріч головний пісенний конкурс Європи відбудеться у шведському Мальме. Перший півфінал пройде 7 травня, а другий — 9 травня. Гранд-фінал відбудеться 11 травня.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ