TAYANNA представила пісню «Космос» та розповіла про свої нові почуття

У розмові з Cosmo


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 25 квітня 2024

Співачка TAYANNA здивувала всіх, презентувавши чуттєвий трек «Космос» про найтепліше почуття кохання. У цій пісні ми можемо почути, як співачка пройшла шлях від втрати до знову знайденого відчуття пристрасті.

Раніше співачка казала, що давно не відчувала закоханості. У розмові з Cosmo TAYANNA розповіла про ідею треку та зізналася, кому він присвячений.

Як би ти описала основну ідею, яку хотіла передати через пісню «Космос»?

У пісні «Космос» я намагалася передати глибоке розуміння того, що кохання — це не щось однозначне або просте. Воно як космос: безмежне і незвичайне. Ідея полягає в тому, що кохання — це дар, який ми отримуємо від Всевишнього, і ми повинні відчувати його на всіх рівнях: у радості, болі, таємницях і втраті. Нам не слід закриватися перед коханням, бо воно може принести нам неймовірні відчуття і дарувати нові перспективи на життя. Ця пісня — заклик до насолоди цим даром і до відкриття серця всім відтінкам кохання.

Що надає тобі поштовх для написання пісень з таким глибоким та емоційним зарядом?

Кожна пісня, яку я створюю, є результатом мого особистого переживання, емоційного досвіду і стосунків зі світом навколо мене. Пісні виходять із глибини мого серця і душі, відображаючи мої радості, болі, турботи та мрії. Це моє мистецтво — збирати різні кольори своїх емоцій і створювати з них музичні шедеври, які доторкнуться до серця слухачів і залишаться з ними назавжди.

Чи є у тебе особисті підходи для того, щоб знайти творче натхнення?

Творче натхнення до мене приходить по-різному. Іноді я спеціально створюю простір для нього. Інколи натхнення приходить до мене зненацька, переповнюючи мою уяву новими ідеями. Якщо мені потрібно зарядитися новими емоціями та враженнями, я виходжу на природу, де тиша і гармонія допомагають мені відчути потік творчості. Іноді, просто бігаючи, я відчуваю, як пісні народжуються в моїй уяві.

На твою думку, скільки вимірів кохання існує в житті людини?

У житті кожної людини існує безмежна кількість вимірів кохання, адже це почуття надзвичайно складне і багатогранне. Мені здається, що навіть самі люди не завжди повністю розуміють глибину і ширину цього почуття. Кохання може виявлятися у безлічі форм: від найпростіших і повсякденних проявів до найвищих і найнезрозуміліших виявів безумства. Воно безмежне у своїй безумовності та повноті, здатне перетворити та змінити життя людини.

Якими альтернативними формами творчості ти займаєшся, окрім музики?

Поза музикою я займаюся різноманітними формами творчості, які допомагають мені виразити свої внутрішні почуття. Я люблю писати картини. Також мені до вподоби робота з глиною і порцеляною. Ще я знаходжу задоволення у готуванні їжі. Такі заняття допомагають мені розкрити себе з різних сторін і виразити свій внутрішній стан через різноманітні мистецькі прояви.

Якими словами ти описала б свої власні почуття та емоції, коли вперше почула готову версію «Космосу»?

Коли я вперше почула готову версію пісні «Космос», мене накрила велика емоційна хвиля, від якої побігли мурахи по шкірі. Цей трек звучить для мене надзвичайно інтимно, він здатен перенести мене у світ власних почуттів і емоцій. Проте як автор пісні, котрий чув її сто разів під час запису, ефект цього захоплення я відчуваю недовго.

У пісні є фраза про «метеликів у животі». Раніше ти ділилася, що давно не відчуваєш їх. Чи зараз щось змінилося?

Так, дійсно, я давно не відчувала тих «метеликів у животі», але нещодавно це відчуття повернулося до мене, і це було дуже неочікувано та приємно. Якщо чесно, я вже подумала, що, можливо, зачерствіла для певних емоцій у своєму житті. Проте нещодавно Бог подарував мені це відчуття знову, і я щаслива. Я не у стосунках, це безумовно віддалена емоція, але вона дарує мені нові відчуття та натхнення.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ