The Death of Slim Shady: Емінем розсекретив дату виходу нового альбому

Save the date!


ФОТО: Instagram: @eminem

опубліковано: 4 липня 2024

Реклама

Нещодавно з’явилися новини про можливий новий альбом Емінема під назвою The Death of Slim Shady (Coup de Grâce), що перекладається як «Смерть Сліма Шейді (Останній удар)». Наприкінці квітня Емінем випустив тизер у стилі популярного документального серіалу про злочини Unsolved Mysteries. Відео, в якому ведучий пародіює детективне шоу з Детройту, досліджує нібито «смерть» Сліма Шейді — відомого альтер его Емінема.

А днями Емінем нарешті представив проморолик та оголосив дату виходу свого дванадцятого студійного альбому. У похмурому відео показано малюка, у якого невдовзі після народження починають з’являтися диявольські ознаки. Ролик закінчується цифрами, що анонсують дату релізу, — 12 липня 2024 року.

«Мені подобається, як Емінем говорить про те, що він реп-бог, а Слім Шейді — реп-диявол», — написав один із шанувальників у коментарях до ролика в Youtube.

Наразі репер уже представив два треки з майбутнього альбому: Houdini та Tobey, над якими працював разом з Big Sean та BabyTron. Чекаємо продовження!

Про головні музичні релізи червня, які ти могла пропустити, читай за посиланням.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ