У Кейт Міддлтон діагностували рак

Принцеса Вельська проходить лікування


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 25 березня 2024

У принцеси Вельської Кетрін діагностували рак, вона перебуває на ранній стадії лікування. Про це дружина принца Вільяма повідомила у відеозверненні у п’ятницю, 22 березня.

«У січні я перенесла серйозну операцію на черевній порожнині в Лондоні, і тоді вважалося, що моє захворювання не було раковим… Операція минула успішно. Однак аналізи після операції показали, що рак все ж таки був. Тому мої лікарі порадили мені пройти курс профілактичної хіміотерапії, і зараз я перебуваю на ранніх стадіях цього лікування», — розповіла вона.

Кейт Міддлтон зізналася, що ця новина стала «величезним шоком» для неї та родини. Окрім цього, принцеса зазначила, що зараз повністю зосереджена на одужанні й попросила про приватність.

«Ми сподіваємося, що ви зрозумієте, що нам, як родині, зараз потрібен час, простір і приватність, доки я завершую своє лікування. Моя робота завжди приносила мені глибоке почуття радості, і я з нетерпінням чекаю повернення, коли зможу. Але зараз я повинна зосередитися на повному одужанні», — додала вона.

У середині січня Кейт Міддлтон зробили планову операцію на черевній порожнині. Пізніше палац повідомив, що принцеса Вельська відновлюється після операції й почувається добре. 10 березня Міддлтон поділилася у соцмережах новим сімейним знімком з дітьми, в якому користувачі мережі помітили ознаки фотошопу. Після цього навколо принцеси та принца почали розгоратися найрізноманітніші теорії змов: від інформації про нібито зраду Вільяма та розлучення подружжя до чуток про те, що Кейт у штучній комі.

Нагадаємо, в лютому стало відомо, що у 75-річного короля Великобританії Чарльза III діагностували рак.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ