Відео: дивимося кліп, який українка Таню Муіньо зняла для Дуа Ліпи

Illusion


АВТОР: Юлія Николайчук

опубліковано: 12 квітня 2024

Популярна українська кліпмейкерка Таню Муіньо, яка раніше працювала з Doja Cat, Гаррі Стайлсом, Lil Nas X, Ленні Кравіцом, Семом Смітом й не тільки, поповнила свій список зіркових колаборацій. Цього разу українка разом зі своєю командою зняла кліп для британської співачки Дуа Ліпи на пісню Illusion.

Відео, зняте, за інформацією Billboard, в комплексі Piscina Municipal de Montjuïc в Барселоні, просякнуте літнім настроєм — в кадрі можна побачити дайверів, синхронних плавців й, звісно ж, саму Дуа Ліпу в ефектних образах. Цікаво, що 14 років тому в цьому ж місці було знято кліп Кайлі Міноуг на пісню Slow.

«Це весело грати з кимось у його власну гру, тому що в кінцевому підсумку ти не піддасися на ілюзію», — прокоментувала новий трек Ліпа.     

Illusion — композиція Ліпи з майбутнього альбому Radical Optimism, прем'єру якого заплановано на 3 травня. Про ідею альбому та його назву зірка роповіла раніше виданню Pitchfork.

«Кілька років тому друг познайомив мене з терміном "радикальний оптимізм". Ця концепція знайшла відгук у моєму серці, і мені стало ще цікавіше, коли я почала гратися з нею й вплітати її у своє життя. Вона мене вразила — ідея граційно пройти крізь хаос й відчути, що ти можеш витримати будь-який шторм. В той самий час я почала вивчати історію музики психоделії, трип-хопу та бритпопу. Мені завжди здавалося, що все це було дуже впевнено-оптимістичним, і саме цю чесність і настрій я взяла із собою у свої записи», — розповіла співачка.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ