Військовий Олександр «Терен» Будько стане новим головним героєм шоу «Холостяк»

Ти ще встигаєш узяти участь у кастингу!


ФОТО: @stbua

опубліковано: 13 травня 2024

Сьогодні телеканал СТБ повідомив про повернення вже легендарного проєкту «Холостяк». А також оголосив ім’я головного героя шоу: ним стане герой нашого часу, військовий, ветеран, громадський діяч, автор книги «Історія впертого чоловіка», учасник національної збірної Invictus Games Олександр «Терен» Будько.

Людмила Семчук, генеральна директорка телеканалу СТБ, прокоментувала вибір Холостяка в релізі телеканалу:

«Сьогодні ідеальний чоловік в очах українок — це захисник, поруч із яким почуваєшся у безпеці».

Що відомо про нового Холостяка Олександра Будька

Служба Олександра почалася 24 лютого 2022 року, коли він добровольцем пішов захищати країну. Згодом — командир 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатська Січ», де отримав позивний «Терен».

Під час служби Олександр отримав важке поранення та втратив обидві ноги. Проте це не зупинило його. Сьогодні «Терен» — призер міжнародних змагань «Ігри Нескорених», співавтор та ведучий YouTube-проєкту «Відвал ніг, або All інклюзив», бере участь у культурних проєктах, що сприяють розвитку інклюзії в Україні, та допомагає в соціалізації ветеранів, що повернулися з фронту.

Олександр «Терен» Будько розповів, чого очікує від шоу:

«Я не шукаю ідеал. Я шукаю ту, чиїм внутрішнім світом буду захоплюватись... “Холостяк” для мене — це велика можливість транслювати багато хороших та позитивних ідей, які змінюють нас на краще. І врешті-решт, зустріти свою людину, з якою хочеться створити сім’ю. На власному досвіді знаю, що дива можна чекати звідусіль, і вірю, що на телепроєкті можна знайти кохання».

До речі, це перший випадок, коли ім’я головного героя повідомили ще до старту кастингу! Тож ти ще маєш нагоду заповнити анкету та взяти участь.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ