«Вона нарешті готова все розповісти». Дженніфер Еністон планує випустити мемуари

Книга, яка точно стане бестселером


ФОТО: Instagram: @jenniferaniston

опубліковано: 29 квітня 2024

На відміну, наприклад, від Брітні Спірс, яка тривалий час працювала над мемуарами під назвою «Жінка в мені», Дженніфер Еністон довгий період не планувала ділитися із шанувальниками історією свого життя й тим, як їй вдалося впоратися з його найкрутішими поворотами.

«Ні, я все ще проживаю цю історію», — сказала знаменитість у 2021 році у відповідь на запитання, чи буде вона коли-небудь працювати над мемуарами, як її героїня у «Ранковому шоу».

Пізніше акторка припускала, що одного дня все ж може взятися за мемуари, і згідно з інформацією In Touch Weekly цей час настав і вона «нарешті готова все розповісти». Як повідомили інсайдери, на написання мемуарів Еністон надихнули, зокрема, спогади її покійного друга та колеги за серіалом «Друзі» Метью Перрі «Друзі, коханки і велика халепа». Мемуари американського актора посіли перше місце у списку бестселерів Amazon відразу після його трагічної смерті та стали головним джерелом відповідей для його шанувальників.

«Дженніфер зрозуміла, що життя коротке, тож чому б не зробити це зараз?» — стверджують джерела.

За інформацією видання, мемуари будуть надзвичайно відвертими й розкажуть більше про розрив Дженніфер Еністон та Бреда Пітта (а також — про їхнє примирення), спроби акторки стати мамою, її пластичні операції та шлях до самоприйняття, причини, з яких вона не всиновила дітей, стосунки з голлівудськими колегами й не тільки.

«Головна тема її книжки: як вона не лише вижила, а й процвітала протягом майже 30 років під яскравим світлом прожекторів. Вона, звісно, напише про те, як прославилася в серіалі "Друзі" і як за ці роки мала кілька сутичок з іншими знаменитостями. Але її секрет збереження здорового глузду під час усіх злетів і падінь полягає в тому, що вона оточує себе вузьким колом друзів», — зазначають інсайдери.

«Це секрети, які вона ніколи не розповідала», — додають вони.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ