В’єтнамки — наймодніше взуття на літо-2024: доводить Дженніфер Лопес

Улюблений вибір фешн-інфлюенсерів та знаменитостей


ФОТО: Instagram: @jlo; Gettyimages

опубліковано: 5 липня 2024

Реклама

Колись в’єтнамки вважалися мало не моветоном у світі моди, але часи змінюються. Сьогодні їх можна побачити не тільки на пляжі, але й на головних світових подіумах та у стрітстайл-хроніках. І якщо ти все ще вагаєшся, чи поповнити свій взуттєвий арсенал цим модним та суперкомфортним взуттям, то ось іще один аргумент — в’єтнамки носить навіть Джей Ло!

Поки Бен Аффлек відзначав День незалежності США зі своїми дітьми у Лос-Анджелесі, Джей Ло насолоджувалася неспішним відпочинком на природі у Гемптоні, для якого обрала відповідний розслаблений look у стилі кантрі. Сорочка у смужку, світлі штани з високою талією, солом’яний капелюх та шкіряні шоколадні в’єтнамки, що стали головним трендовим акцентом образу, — усе, що потрібно для того, аби з максимальним комфортом насолоджуватися квітами в літній день, як це, судячи з фото, робила Дженніфер.

Мінімалістичні шкіряні в’єтнамки базового кольору, як у Джей Ло (і, судячи з наших спостережень, у більшості фешн-інфлюенсерів у Instagram), — головний взуттєвий must-have літа, який буде однаково доречний як на природі, так і на ділових зустрічах, у стильних ресторанах та навіть на червоних хідниках. Доведено, зокрема, акторкою Дженніфер Лоуренс.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ