Wellboy і BRYKULETS презентували романтичний сингл «Перший крок»

Перша спільна робота виконавців


опубліковано: 17 травня 2024

Реклама

Український співак Wellboy разом з молодим і талановитим артистом BRYKULETS представили свою першу спільну роботу «Перший крок». Сингл уже «віруситься» у TikTok та обіцяє стати черговим хітом.

«Перший крок» — це не просто пісня, а історія про перше кохання, мрії та надії, втілена у мелодіях та словах.

«Я вдячний Івану, що він придумав концепцію звуку в цій пісні. Зіграли чудові музиканти, вийшла жива, дуже крута пісня. Звучання дещо не притаманне мені, але дуже цікаве, і мені подобається, як ми з Іваном сплелися у цьому тандемі», — поділився враженнями Wellboy.

Пісня розкриває емоційний спектр нових стосунків і першого кроку назустріч, який може змінити все. Лірика треку занурює слухача у вир подій та почуттів, що виникають між двома закоханими серцями. Завдяки поєднанню неповторних стилів Wellboy і BRYKULETS бенгер виходить енергійним, але водночас ліричним, тож має всі шанси стати хітом.

У гумористичній відеороботі Wellboy та BRYKULETS зʼявляються в образах вуличних музикантів, які натхненно прямують на Хрещатик, де на них уже чекає натовп фанаток. Окрім можливості насолодитися мальовничими краєвидами міста, артисти підготували справжній сюрприз для шанувальників — сама Klavdia Petrivna отримала головну роль у кліпі.

Нумо дивитися!

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ