Як створювалися костюми для концертів Артема Пивоварова у Палаці спорту

Справжнє мистецтво


ФОТО: Надані пресслужбою

опубліковано: 13 травня 2024

Унікальний стиль є візитною карткою Артема Пивоварова. А його концертні образи — це доповнення, підкреслення стану, емоцій, сенсів, це підтекст, який хочеться доносити без слів. Звісно ж, тут не обійшлося без залучення професіоналів! Ми поспілкувалися з головною дизайнеркою українського бренду OST WON Наталею Кревською про те, як створювалися образи для грандіозних шоу співака у Палаці спорту та які сенси в них «зашиті».

Скільки образів було створено для шоу Артема Пивоварова в Палаці спорту?

Для шоу Артема необхідно було створити три образи. Напрямок формував сам Артем. Підхопити настрій, розвинути, удосконалити, запропонувати варіанти, підібрати, оформити та втілити — завдання моє та моєї команди. Дуже круто працювати, коли тобі довіряють. Коли описують завдання і дають свободу крокувати в різні боки.

Артем — ядро, де зародилися всі ідеї. Із самого початку ми легко зрозуміли одне одного. На цьому все і будується, думаю. Це як потік, що має початок і тече далі.

Насправді в одязі для Артема є посил на всі складові його самого, його широченного внутрішнього світу. Там і простота, і практичність у фактурі, і строгість у посадці, і любов до вільного руху, і чистота та відкритість у світлому костюмі. Там повага та урочистість у костюмі-трійці... Там і його самовираження у звіриному принті. Там і філософія кінцугі в піджаку зі шматочків тканини — з уламків в єдине, в найкраще, в ціле… Водночас усе досить скромне.

Скільки часу ти готувала образи для Артема? І скільки примірок було до концерту?

Хотілося б сказати, що все було готове до концерту заздалегідь... Але ні. Було лише дві примірки. Або півтори. У різних містах. Якщо чесно, то костюми для команди були готові за день до концерту і зшиті вночі. У ранок концерту робилися мінімальні корекції.

Розкажи про образ із сіткою? Чому саме таке зображення? І як вдалося його створити?

Сітка з тату… Чотири пробних варіанти до остаточного (посміхається). Друкували на тканині в Харкові. Це копія тату Артема, глибина підтексту, яка відома тільки йому. У ній читається звір, що мігрує по всьому тілу… Зібрано у нас.

Скільки часу було на зміну образів між концертними номерами? І як це відбувалося?

Гм... Дві хвилини чи півтори. Чотири руки, два ліхтарики, візажист і фен.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Люди
ПОПУЛЯРНІ