Як (найімовірніше) виглядатиме новий агент 007

Гідна заміна Деніелу Крейгу


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Instagram: @aarontaylorjohnson

опубліковано: 17 березня 2024

Реклама

Роль культового британського секретного агента 007 протягом десятиліть виконували шість талановитих акторів, кожен з яких доповнював образ своїм унікальним стилем та харизмою. Шон Коннері, відомий своїми бездоганними манерами та харизматичністю, був першим, хто втілив цю роль і встановив стандарт для майбутніх зображень. Образ Джеймса Бонда у виконанні Джорджа Лазенбі відзначався поєднанням фізичної сили, емоційної глибини, витонченості та стилю. Роджер Мур вніс у франшизу про Бонда чарівну дотепність і витонченість, тоді як Тімоті Далтон створив більш похмурий і напружений образ персонажа. Пірс Броснан знову представив ввічливого та вишуканого Бонда, а Деніел Крейг додав до зображення свого героя суворий реалізм та емоційну глибину.

А нещодавно стало відомо, хто найімовірніше стане наступником легендарних акторів «на посту» агента 007 — приготуйся вітати нового Джеймса Бонда у виконанні британського актора Аарона Тейлора-Джонсона, відомого за фільмами «Ґодзілла», «Месники: Ера Альтрона», «Нічні звірі» й не тільки. Про те, що актор отримав офіційну пропозицію замінити Деніела Крейга в ролі Бонда, повідомило видання The Sun.

@mertalas & @macpiggott для @calvinklein

33-річний Аарон претендував на головну роль разом з такими акторами, як оскароносний Кілліан Мерфі, Ідріс Ельба, Генрі Кавілл та Джеймс Нортон. Найімовірнішим кандидатом на роль агента 007 Тейлора-Джонсона вважає також букмекерська контора Coral, яка днями зробила його фаворитом з коефіцієнтом 2:1. Сам актор інформацію видання поки ніяк не прокоментував, однак коли нещодавно його запитали, чи хотів би він зіграти легендарного Бонда, Аарон відповів:

«Я вважаю, що це чарівно і чудово, що люди бачать мене в цій ролі. Я сприймаю це як великий комплімент».

В очікуванні на підтвердження інформації пропонуємо погортати фото британця й візуалізувати, як виглядатиме найвідоміший (й, мабуть, один з найсексуальніших) агент у світі версії 2024.

@virgile.guinard для @giorgioarmani

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ