Зірка «Бріджертонів» Нікола Кохлан стала обличчям нового кампейну SKIMS

Ніжно та спокусливо


ФОТО: Instagram: @skims; @nicolacoughlan

опубліковано: 18 червня 2024

Реклама

З моменту запуску у 2018 році бренд Кім Кардаш’ян SKIMS регулярно запрошує до співпраці зірок першої величини: від супермоделі Кейт Мосс та акторки Брук Шилдс до Лани Дель Рей та Карді Бі.

Не зміг бренд оминути увагою й суперпопулярний серіал «Бріджертони» — через кілька днів після виходу другої частини третього сезону шоу, який розповідає про Пенелопу Фезерінгтон, SKIMS презентував новий кампейн літньої білизни Soft Lounge з ірландською акторкою Ніколою Кохлан у головній ролі.

На світлинах, опублікованих в Instagram бренду, акторка позує в обтислих сукнях з нової лінійки серед екзотичних квіткових композицій.

«Нікола надихає як на екрані, так і за його межами, і вона дійсно оживила кампанію своєю беззаперечною красою та енергією», — прокоментувала співпрацю Кім Кардаш’ян.

«Для мене велика честь узяти участь в останній кампанії SKIMS. Я була прихильницею SKIMS із самого початку. Це мій одяг для відпочинку на знімальному майданчику з першого дня. Мені подобається, що це бренд, який змушує кожну виглядати й відчувати себе приголомшливо», — зазначила Кохлан.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ