Зірка серіалу «Усі жінки — відьми» відреагувала на обстріл «Охматдиту»

Добрі сили — з нами!


ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 9 липня 2024

Реклама

Зірка серіалу «Усі жінки — відьми» Алісса Мілано, яка нещодавно стала ще однією зірковою амбасадоркою глобальної ініціативи з підтримки України UNITED24, відреагувала на обстріл росіянами дитячої лікарні «Охматдит».

Акторка, яка грала Фібі Галлівел, поширила у своїх Instagram-stories серію дописів про масовану атаку росіян проти українців 8 липня, а також зробила публікацію зі скриншотом новини про атаку на «Охматдит», на якому можна побачити страшні руйнування корпусу лікарні. Як і багато хто з нас, зірка не знайшла слів, аби описати свої емоції від побаченого, тож підписала публікацію лише смайликом у вигляді розбитого серця.

«Повномасштабна війна в Україні — нелюдяна, підла та варварська. Вона має закінчитися справедливим миром і перемогою України. Українці, знайте: я буду з Україною і підтримуватиму вас на цьому шляху», — заявила акторка раніше.

Алісса Мілано активно підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення. Як амбасадорка фандрейзингової платформи United24 вона відповідає за напрям «Освіта і наука».

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ