Бренд Cosmopolitan відновив роботу в Україні

Повернення улюбленого бренду


АВТОР: Юлія Николайчук

опубліковано: 29 березня 2024

Реклама

З 29 березня 2024 року бренд Cosmopolitan — знову в Україні! Компанія DP Media отримала ліцензійні права, надані Hearst Magazines, на публікацію видання Cosmopolitan, управління вебсайтом cosmo.com.ua та соціальними мережами, а також організацію публічних заходів цих видань в Україні. Сайт cosmo.com.ua відновив роботу на чолі з головною редакторкою Юлією Николайчук.

Редакційна команда бренду висвітлюватиме широкий спектр тем, від моди та краси до кар'єри, стосунків та ментального здоров’я, зберігаючи баланс між розважальною інформацією та контентом, що відповідає реаліям часу. Також команда планує організацію публічних заходів, які об’єднуватимуть жінок в цей непростий період та сприятимуть їхньому особистому зростанню.

«Ми надзвичайно раді повернути на вітчизняний ринок такі шановані бренди, як Harper’s  Bazaar та Cosmopolitan, аби й надалі пропонувати найбільш креативні та ефективні  комунікаційні рішення для партнерів з урахуванням досвіду нашої роботи. Ми впевнені, що  наші спільні зусилля з однією із найбільш впливових медіакомпаній світу Hearst Magazines відіграють важливу роль у подальшому розвитку брендів Harper’s Bazaar та Cosmopolitan  на українському ринку», — зазначає Наталія Дунайська, видавець і CEO компанії DP Media.

«Повернення в Україну таких брендів, як Cosmopolitan, є важливою подією як для читачів, так і для ринку. Бренд, який успішно працював в Україні як під час пандемії Covid, так і під час початку повномасштабної війни, готовий знову бути поруч зі своїми читачками в ці непрості часи, підтримувати їх у повсякденному житті, показувати нові можливості, надихати та піклуватися. Cosmo — це все в одному. Це кар'єрний консультант, психолог, стиліст, секс-консультант, мотиватор і багато іншого. Це найкращий друг, який завжди поруч. І він знову тут для всіх нас», — прокоментувала шеф-редакторка Юлія Николайчук.

Про терміни виходу друкованої версії видання буде повідомлено додатково.

Схожі статті
Реклама
ПОПУЛЯРНІ