Бренд One by One запустив всеукраїнський проєкт та реаліті-шоу «Дорога до себе»

16 серій та 8 зовсім різних героїнь


опубліковано: 11 квітня 2024

Бренд One by One анонсував вихід нової колекції та масштабну кампанію «Дорога до себе», у якій команда прокладає маршрут до стилю жінок, що прагнуть змін. На глядачів чекає перше в Україні реаліті-шоу в Instagram від бренду — це 16 серій, 8 зовсім різних героїнь, які бажали змінити щось в житті, а зміна стилю стала першою відправною точкою в дорозі до себе!

«За майже 9 років існування бренду ми побачили, наскільки трансформації у стилі дарують жінкам відчуття впевненості, радості та рішучості змінювати власне життя. Ми вирішили запустити це реаліті-шоу, аби показати кожній жінці її природну красу та зруйнувати бар’єри, що існують у суспільстві і часто заважають кожній!», — зазначила засновниця бренду Лідія Сметана.

Паралельно з виходом шоу, One by One вирушає в тур по Україні. Спеціально створений фешн-бас від бренду зробить зупинки на тиждень у чотирьох містах: Дніпро, Одеса, Львів та Київ. У кожної буде можливість побачити нову колекцію, зробити найінстаграмніші фото та виграти 20 000 гривень на шопінг від бренду.

Стежити за новинами можна в Іnstagram-акаунті бренду.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
ПОПУЛЯРНІ