Фонд Олени Пінчук та бренд keepstyle презентували капсулу, присвячену розбудові сексуальної культури в Україні

Важливий проєкт


опубліковано: 10 травня 2024

У рамках нової колаборації з харківським брендом keepstyle Фонд Олени Пінчук створив лімітовану колекцію одягу It will be better next time, присвячену розбудові сексуальної культури в Україні.

Досвід у сексуальних стосунках може бути різним, він завжди є особистим і унікальним. І наступного разу все буде ще краще. Капсульна колекція It will we better next time створена для того, аби нагадати, що кожен має право на свободу самовираження, бажання, експерименти.

Усі кошти від продажу благодійної колекції, до якої увійшли футболка, плюшевий кроп-костюм та сорочка, будуть спрямовані на створення просвітницького YouTube-проєкту із сексуальної освіти, який допоможе молодим людям мати безпечний досвід стосунків, дбати про свої кордони, запобігати захворюванням, що передаються статевим шляхом, зокрема ВІЛ та вірусним гепатитам. І нарешті — розвивати навички ефективної комунікації з партнером, що є ключовим для здорових та щасливих відносин.

Проєкт дозволить молоді вільно та безпечно отримувати корисну інформацію про сексуальну освіту, психологічну підтримку і не боятися порушувати питання, які її турбують.

У кампейні взяли участь зірки та інфлюенсери: супермодель Тетяна Брик, репер OTOY, співак і найпопулярніший репетитор з англійської в TikTok TUMAZAR, фешн-інфлюенсерка і дизайнерка ювелірних виробів Alesha WTF, український перформер, модель, танцівник та актор балету Freedom Jay, хореографиня і танцівниця Світлана Сакаль.

Придбати колекцію можна за посиланням.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
ПОПУЛЯРНІ