Мова символів: про що говорить вишиванка, в якій Володимир Зеленський привітав українців з Великоднем

Образ із сенсом


ФОТО: Youtube; varenykyfashion.ua

опубліковано: 6 травня 2024

У неділю, 5 травня, президент України Володимир Зеленський привітав українців з Великоднем у символічній вишиванці. У відеозверненні президент з’явився у білій лляній сорочці від українського бренду Varenyky Fashion. Вартість сорочки, що має назву «Володимир», — 12 500 гривень.

«Орнамент символізує достаток та довге щасливе життя. Виконаний ланцюжковою технікою вишивки. Вона ж доводить, що створити щось прекрасне можна і без вузлів. Зовсім начисто. Оберіг захищає від злого погляду недоброзичливців. Сорочка зображає наш час, оздоблена військовим камуфляжем», — говориться на сайті бренду.

Святкове відеозвернення Володимир Зеленський записав на території Софійського собору в Києві.

«Великдень символізує звільнення душі людини від рабства зла й темряви. Перемогу добра й справедливості, перемогу життя над смертю. За все це ми боремось 802 дні поспіль. 802 дні, коли воля протистоїть мороку, доблесть протидіє терору», — наголосив президент.

«Біблія вчить нас любові до ближнього. А сьогодення показало нам справжнє значення цього слова. Коли всі ми стали одне одному ближніми. А колишній сусід, що постійно набивався нам у брати, для нас далекий навіки. Він порушив усі заповіді, зажадав наш дім, прийшов нас убивати. Світ бачить це. Бог знає це. І ми віримо: у Бога на плечі — шеврон з українським прапором. Тож із таким союзником життя точно переможе смерть», — додав Володимир Зеленський.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
ПОПУЛЯРНІ