Ювелірний дім SOVA святкує 24-й день народження, підтримуючи збір UNITED24 на бойових роботів

Роботи замість торта


опубліковано: 13 червня 2024

Реклама

16 червня ювелірний дім SOVA святкує свій 24-й день народження.

«Ми маємо можливість відзначати цю подію завдяки захисникам. Тому нашим обов’язком є підтримувати їх та забезпечувати всім необхідним, щоб разом наближати перемогу», — зазначає команда.

До дня народження бренд передасть 1 000 000 гривень на збір UNITED24 на бойових роботів. Роботи, які працюють разом з людьми та замість них, підвищують безпеку та ефективність на полі бою.

Це перший збір на наземні роботизовані платформи від UNITED24. Роботи допомагають зберегти життя військових та цивільних, вони виконують різноманітні завдання: від логістики та евакуації до розмінування та бойових операцій.

Через UNITED24 буде придбано три типи наземних роботизованих комплексів.

Бойові роботи

ШАБЛЯ М2, ЛЮТЬ, MOROZ та D-11 на відстані виконують бойові завдання: штурм або оборона позицій, спостереження та розвідка. Оператор може керувати роботом в укритті та з безпечної відстані до 4 км.

Камікадзе та заміновувачі

RATEL S та ARK-1 призначені для знищення ворожої техніки на полі бою. Вони можуть нести протитанкові міни або вантаж до 40 кг, а також дистанційно мінувати території до 5,5 км від оператора.

Логісти

ВОЛЯ-Е, RATEL H, TERMIT, РИСЬ PRO, КНЛР-Е та SIRKO-S1 — універсальні роботи для доставки провізії, боєприпасів та обладнання на позиції, а також евакуації поранених. Вони можуть перевозити до 600 кг вантажу і мають запас ходу до 40 км, навіть на складній місцевості.

«Перші наземні роботи вже ефективно працюють на полі бою, а з нашою допомогою їх має стати більше. Цей збір є безстроковим, оскільки потреба у таких наземних роботах постійно зростає», — додає команда SOVA.

Дізнатися більше про збір, а також долучитися до підтримки можна на офіційному сайті UNITED24.

Схожі статті
Реклама
Люди
ПОПУЛЯРНІ