Прем'єра дня: «Океан Ельзи» випустили нову пісню під назвою «Місто весни» в дуеті з гуртом «Один в каное»

LIFESTYLE / Культура
9 сентября 2021
Cosmo

Головна прем`єра дня: «Океан Ельзи» та гурт «Один в каное» випустили пісню під назвою «Місто весни». Це перша композиція, яку Святослав Вакарчук написав про своє рідне місто — Львів.

Святослав Вакарчук, «Океан Ельзи», автор музики і слів композиціі «Місто весни»: «27
років існує гурт «Океан Ельзи» і за цей час я не написав жодної пісні про Львів, хоча дуже хотів. Просто я не вмію писати пісень «на злобу дня». Взагалі не вірю, що можливо так створити пісню, яка буде жити. А зараз у моєму житті той час, коли через різні обставини я по іншому усвідомив значення рідного Львова для мене. Коли ставлення до міста через роки викристалізувалось у тиху, але вічну любов. Коли ти просто розумієш, що це найкраще місце на Землі для тебе. Було, є і буде».

Про створення пісні «Місто весни»

Святослав Вакарчук: «З’явилась пісня у мене несподівано, коли я гуляв… Маріїнським парком у Києві. Добре пам’ятаю, що це було на початку квітня цього року. Я часто гуляю сам, мені так подобається. Того дня йшов і думками перенісся у Львів, і відчув бажання написати пісню. Тієї ж миті народилась мелодія, і тут же склалися рядки, що не часто буває у мене — одночасно створити і музику, і вірші. За півгодини я вже сидів за роялем і на 90% пісня була готова. Таке буває рідко, але буває, і це одна з таких пісень».

Про колаборацію з «Один в каное»

Святослав Вакарчук: «Я почав думати про колаборацію, з ким було б органічно записати таку пісню. Це мав бути абсолютно львівський артист, хтось, хто в мене теж асоціюється зі Львовом. Та ще й пісня від початку була акустичною, тож уявити когось іншого, окрім «Один в каное», було неможливо. Я їх поважаю і ціную, мені дуже подобається їхня творчість. І дякую Ірі та Устиму, що відгукнулись!

Окрім того, Устим трішки по іншому зіграв оригінальну партію гітари, бо я ще той гітарист. Він додав свого стилю. Якраз в настрої «Один в каное». Крім того, він придумав чудове соло на гітару, якого не було в оригінальній версії. Партію фортепіано зіграв я, а вокальні заспівали я та Іра. Щодо музичного продакшену, то його робила практично вся група «Океан Ельзи» Ми зараз працюємо як колективний продюсер: і Мілош, і Дусік (Денис Дудко), і Денис Глінін, і я».

Ірина Швайдак, «Один в каное»: «Я добре пам`ятаю, як Святослав казав, що написав цю пісню на одному подиху за дуже короткий час. Для мене, як авторки власних пісень, цей стан дуже знайомий і цінний. Пісні, які пишуться на одній хвилі, зазвичай «дихають» від самого початку. Тож нашим основним завданням було не нашкодити: не змінити до непізнаваності, не згубити душі пісні, але відчути і підхопити той настрій, який в ній є».

Про відео

Відео на пісню «Місто весни» було знято у Львові режисером Віктором Придуваловим.
Саме він колись зняв культове відео ОЕ «Холодно», теж у Львові. Оператор — Ярослав
Пілунський. Один з цікавих моментів на зйомках. Всім відомо, що Львів — одне з найбільш дощовитих міст України. У пісні теж є рядки про дощ. Проте, коли знімали відео, була чудова погода, чим усі були відверто задоволені. І вже о 4-й ранку, коли йшли зйомки буквально останніх
кадрів, на словах «чому ми не можем забути про зливи» раптом пішов сильний дощ. Цей
момент зафільмували і він потрапив у кліп.

Давай дивитися!

5 5 1
Фото: прес-служба
Спецпроекты
Реклама

Триумф Netflix: победители церемонии «Эмми 2021»

А ты уже успела посмотреть эти сериалы? Если нет — срочно исправляй ситуацию!

Must-read: 5 книг для затишної осені

Вони зроблять холодний сезон теплішим. 

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

5 найкращих фільмів про королівські родини

Для тих, хто любить блискучі та розкішні кінострічки. 

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo

Топ-5 сериалов с самыми харизматичными злодеями

Осторожно: в некоторых из них запросто можно влюбиться. 

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.